Boháč Christian Eckerlin už dostal nového soupeře

OKTAGON

Už 4. června nás čeká turnaj OKTAGON 33, který se poprvé uskuteční v Německu! Ve frankfurtské Festhalle se fanoušci mohou těšit na jména jako Stephan Puetz, Karlos Vémola, Dawid Zawada, Ivan Buchinger nebo Zdeněk Polívka. Dále se představí účastníci první německé OKTAGON Výzvy. Do akce jde i hodně zajímavý borec Christian Eckerlin, který si na turnaji OKTAGON 29 připsal první OKTAGON výhru hned v prvním kole. Původně se měl utkat s KSW soupeřem Brože, ale ten se zranil, takže se našla náhrada z Brazílie.

Marpův manažer doporučil, aby si Novotný přečetl smlouvu

Eckerlin měl původně bojovat se šikovným Polákem, se kterým Brož v rámci své KSW premiéry remizoval, ale nakonec jde do akce Brazilec Neves de Oliveira, který to má 17-8 s tím, že celkem 11 zápasů dokázal ukončit před limitem. Naposledy zápasil v polovině minulého roku, kdy si díky výhře na body připsal druhé vítězství v řadě. Nyní ho tedy čeká výzva v podobě bohatýra Eckerlina, který má na kontě dokonce 7 výher v řadě a na domácí půdě bude chtít jistě přidat i další.

Turnaj s pořadovým číslem 33 se uskuteční v zajímavém prostoru Festhalle ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu. Hlavními zápasy budou duely Buchinger vs Keita a Puetz vs Zawada, kteří se spolu utkají jako trenéři německé OKTAGON Výzvy. Na galavečeru OKTAGON v Německu se představí také Karlos Vémola, který se utká s polským soupeřem Michalem Pasternakem.

Uvidíme také souboj českého bojovníka Zdeňka Polívky s Cheikem Koném, který předvedl vyrovnaný souboj s Matějem Peňázem. Organizace hlásí také úlovek z ruské ACA, ze které přichází těžkotonážník Adam Palasz, ten se střetne s Chorvatem Donaldem Ćosicem. Také nás čeká vyvrcholení reality show OKTAGON Výzva. Jaké další bitvy nás v Německu čekají? 

OKTAGON 33 – Fight card:

Ivan Buchinger (39-7) vs Losene Keita (8-0)

Stephan Puetz (20-5) vs Martin Zawada (29-16-1)

OKTAGON Výzva Finále

Karlos Vémola (31-6) vs Michal Pasternak (16-7)

David Zawada (17-7) vs Erhan Kartal (10-1)

Christian Eckerlin (14-5) vs Denilson Neves De Oliveira (17-8)

Zdeněk Polívka (7-5) vs Cheik Kone (18-11)

Donald Ćosic (3-0) vs Adam Pałasz (6-1)

Hatef Moeil (11-4) vs Kerisson (6-3-1NC)

Christian Jungwirth (11-5) vs Ivica Truscek (41-35)

Jaroslav Pokorný (14-9) vs Ahmed Vila (7-4-2-1NC)


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *