Blachowicz předpovídá odvetu a reaguje na časté testování Procházky

Jan Blachowicz Proházka Teixeira

Už za měsíc a kousek nás čeká turnaj UFC 282, který nabídne titulovou odvetu Procházka vs Teixeria 2. Celá startovka však nabízí celou řadu atraktivních jmen a duelů. Navíc se zřejmě rozhodne o dalším vyzyvateli pro vítěze hlavního zápasu a tedy šampiona, protože na kartě figuruje i duel Blachowicz vs Ankalaev, který slibuje hodně zajímavou podívanou. Jak právě bývalý šampion tipuje odvetu a co říká na to, že je BJP šampion tak často testovaný ze strany anti-dopingové agentury USADA?

Terminátor se dostal do hlavy? Pirát reaguje na střet rivalů Kincla a Vémoly

„Podle mě je to prostě 50 na 50. Vlastně stejně, jako tomu bylo jejich prvních vzájemným soubojem. Pokud Glover neudělá tolik chyb, jako udělal v tom prvním zápase, tak by podle mě mohl vyhrát,“ předpovídá Blachowicz, který se už v minulosti nechal slyšet, že pokud by si mohl vybrat, s kým bude bojovat o titul, tak by chtěl právě Glovera, protože ten ho o jeho titul připravil.

Janek však musí v první řadě zvládnout svůj vlastní zápas, ve kterém ho čeká přízrak Ankalaev, který v posledních letech prohrál jen jednou a to hodně smolně s Craigem, který doslova na konci souboje dokázal otočit výsledek a získat cenný skalp. Od té doby však byl Ankalaev neomylný a ve své spanilé jízdě bude chtít pokračovat.

V souvislosti se šampionem Procházkou se samozřejmě v poslední době hodně mluvilo o extrémním testování, protože BJP byl jen letos na 51 testech s tím, že druhý nejtestovanější borec Usman absolvoval jen 15 testů. „Je to šílené. Jiří však přišel do UFC a porazil tři bojovníky, kteří patří k tomu nejlepšímu. Navrch si vzal opasek, takže to je možná ten důvod, proč ho tak často testují. Jsem si však jistý, že to pro něj musí být hrozně otravné. Však má kontrolory doma skoro každý den. Já jsem své testování nikdy nepočítal, ale pokud bych to měl odhadnout, tak u mě podle mě za jeden kemp byli maximálně pětkrát. Nechápu, proč ho testují tak často.“
 

UFC 282: Startovka

Procházka vs Teixeira 2

Lawler vs Ponzinibbio

Rosas vs Perrin

Pimblett vs Gordon

Mitchell vs Topuria

Blachowicz vs Ankalaev

Shahbazyan Lungiambula

Quarantillo vs Hernandez

Brown vs Silva

du Plessis vs Till

Rozenstruik vs Daukaus

Curtis vs Buckley

Silva vs Salvador

Saaiman vs Lawrence

OSP vs Gustafsson
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *