Blachowicz hodnotí Procházku a předpovídá, jak ho porazí

Jan Blachowicz Jiří Procházka
Šampion polo-těžké váhy Jan Blachowicz se plně soustředí na další titulový zápas, ve kterém bude jeho soupeřem brazilský veterán Glover Teixeira. Pro tento duel bude náhradníkem český “Samuraj” Jiří Procházka a i s tím má Blachowicz do budoucna velké plány.
Vémola a zakázané látky? Rival Viktor Pešta má jasno

Polský šampion stále počítá s tím, že se nejprve střetne s Gloverem Teixeirou a až poté s českým bojovníkem. Pro oba zápasníky má však stejný scénář. Chtěl by je ukončit před limitem.

„Já jsem šampion, což znamená, že jsem tady nejlepší. Mojí prací je rozdávat rány. Glovera uznávám, ale až na to přijde, nebudu mít jinou možnost než ho vypnout. Totéž platí i v případě ostatních, třeba Procházky. Vím, že má nebezpečný styl, ale zároveň nepochybuji o svých schopnostech. Jirka padne na knockout,“ předvídá Blachowicz.

V rozhovoru pro MMA Fighting se Blachowicz také vyjádřil k dosavadní cestě Jiřího Procházky organizací UFC a zhodnotil jeho styl zápasení.

“Jo, zatím se to pro něj vyvíjí skvěle. Je to šílený bojovník, ale v dobrém slova smyslu. Bláznivý, divoký styl, ale ví, jak ho používat. Nyní však věřím, že budu bojovat proti Gloverovi a nejspíš až poté s Jiřím, ale doufám, že to bude někde v Evropě. Pokud mám bojovat s Jirkou, tak to musíme udělat v Polsku nebo někde v Evropě. Protože celá Evropa by se chtěla přijít podívat na tento boj naživo,“ řekl Blachowicz.

V roce 2020 se Blachowicz stal druhým nejstarším šampionem UFC, když porazil Dominicka Reyese. Pro tehdy 37letetého Poláka, to byl patnáctý zápas v UFC a zároveň šest let od jeho debutu v organizaci. Procházka je naopak blízko titulovému souboji po pouhých dvou zápasech v UFC. Osmadvacetiletý bojovník z brněnského Jetsaam Gymu si získal fanoušky nejen svými velkolepými knockouty Volkana Oezdemira a Dominicka Reyese, ale také svým neortodoxním stylem a sympatickou osobností. 
1 komentář na “Blachowicz hodnotí Procházku a předpovídá, jak ho porazí”

  1. Pingback: Jak se Jiří Procházka připravuje na roli titulového náhradníka | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *