BJP tým Procházka, Karaivanov a Hovězák už brzy “unikne” z ČR

BJP Procházka Karaivanov Hovězák
 

Jak už asi všichni víte, 11.6. na turnaji UFC 275 v Singapuru čeká Jiřího Procházku titulový souboj se šampionem Gloverem Teixeirou. Jiří je v podstatě stále v přípravě, ale od začátku roku, kdy se souboj potvrdil, je samozřejmě trénink intenzivní a úzce zaměřený na jasného soupeře, kterým je zkušený a hodně houževnatý veterán Teixeira, který má aktuálně na svém kontě 6 výher v řadě. S titulovým soubojem se však pojí i hodně mediálních povinností, což Jiří poznal tento týden, kdy se navíc uváděl dokumentární film Cesta bojovníka, který pojednává právě o životě a cestě našeho nejlepšího MMA bojovníka. V návaznosti na rušivé vlivy i potřebu aklimatizace tedy celý BJP tým ve složení Procházka, Karaivanov a Hovězák odlétá už brzy pryč, aby byl dostatek klidu a prostoru na finální fázi přípravy.
Vémola prozradil, kolik má na účtu a kdy naposledy brečel

“Teď nás čeká 16. května odlet do Thajska na Phuket,” prozradil Martin Karaivanov právě na premiéře filmu pro MMA Shorties. Celý tým se tedy na konci příštího týdne přesune do Thajska, kde se bude aklimatizovat a v klidu ladit přípravu.

“Jsem za to strašně rád, můžu se odpoutat od veškerých mediálních vlivů. Splním si pouze ty nejnutnější povinnosti a budu moct se soustředit jen na bitvu. Přípravě i finalizování chceme dát s týmem maximum. Budeme se soustředit na věci, které chceme, které budeme prosazovat. Půjdeme zvítězit,” doplnil pro Sport.cz Jiří Procházka, který je samozřejmě zavalen mediálními povinnostmi, které jen tak neskončí. Naopak budou týden před zápasem ještě intenzivnější, protože právě souboji Teixeira vs Procházka se bude věnovat největší pozornost.
 

“Je po sparingovém období, ubíráme se do oblasti finiše. Z toho množství to zhušťujeme na kratší, ale intenzivnější tréninky. S větší přesností a s větším zaměřením na detaily. Jdeme si pro to… Je potřeba doladit některé věci. Máme nabito, teď už to jenom vybrousit a na to se těším nejvíc. Jak necítím, že zápas je za dveřmi, tak tělo se nějakým způsobem neformuje do zápasu. Furt trénuju, abych trénoval, ale jakmile cítím zápas, že je za dveřmi, tak tělo, mysl a všechny emoce to tělo vybrousí do takového hrotu,” vyhlíží Jiří důležitý souboj.

Zdroj: Sport.cz


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *