BJP nechceš naštvat! Jiří Procházka reaguje na výpady drzého Chimaeva

Chimaev Procházka
Khamzat Chimaev je skvělý bojovník, který má před sebou jistě velkou budoucnost, ale navzdory původnímu očekávání to v poslední době vypadá tak, že toho více namluví než nezápasí. Při vstupu do ligy mistrů sice avizoval, že klidně může zápasit každý měsíc, o což se i snažil, ale v poslední době ho v boji vidíme jen hodně sporadicky a když už, tak to většinou provází všelijaké problémy a komplikace. S ohledem na náročné shazování dokonce mluvil o tom, že by se mohl přesunout do polo-těžké váhy, v souvislosti s níž stále dokola vzpomíná na trénink s Jiřím Procházkou, na který je evidentně hodně hrdý. Jiří však má jasnou odpověď. 

Teixeira z vlastní zkušenosti porovnává Procházku a Hilla! V čem Jamahal BJP předčí?

„Klidně bych si došel pro titul i v polo-těžké váze. Už jsem o tom několikrát mluvil. Jiří zpochybňoval, že jsem ho porazil na tréninku. Nelži, prosím. Však máme videa, jak náš trénink probíhal. Asi zapomněl, že máme v gymu kamery. Nebudu samozřejmě nic sdílet, aby to nevypadalo špatně, ale před časem jsme spolu prostě trénovali, když ještě působil v Rizinu a já v Brave. Jeli jsme spolu tvrdý sparring. Dávali jsme opravdu hodně kol a já jsem ho několikrát ukončil na submisi. Porážel jsem ho.

Vůbec nechápu, jak se takový člověk mohl stát šampionem. Možná je ta divize plná špatných bojovníků, když se on dokázal stát šampionem. U některých borců fakt nechápu, jak se dostali až na vrchol. Když Jiří v Rizinu zápasil o titul, tak jsem nechápal, proč nemám stejnou šanci? V Brave mě drželi hodně zkrátka, ale pak jsem podepsal s UFC. Nikdy jsem však neměl titul. Chtěl bych titul. Mám však peníze a to je hlavní,“ rozparádil se včera Chimaev v rozhovoru s Arielem Helwanim. 

„Jaká osoba má potřebu mluvit znovu a znovu o čtyři roky starých událostech, o informacích zevnitř gymu? Chlape, až se v kleci potkáme příště, ukážu ti mou pravou sílu, už to nebudu brát na lehkou váhu. Nemluv tolik o ostatních. Měj se víc rád,“ reagoval Jiří Procházka na svém IG profilu s ledovým klidem během jízdy autem. 

Málokdy se stává, že by Jiří na podobné výpady reagoval. Když už však reaguje, tak většinou s ledovým až chladnokrevným klidem, ze kterého běžným smrtelníkům běhá mráz po zádech. 

Je možné, že se oba borci potkají v kleci? V blízké době asi ne, ale výhledově to samozřejmě vyloučené není. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *