Bizarní podívaná! Zápas muž vs žena chtěl přítel zastavit skokem na hlavu

Bizar
Společně s tím, jak MMA v celém světě nabírá na popularitě, se čím dál tím více objevují hodně bizarní akce a zápasy. Nedávno jsme vás například informovali o souboji 5 vs 5, který nedopadl úplně dobře. V Rusku teď došlo na další hodně zvláštní akci, která nabídla celou řadu hodně bizarních momentů. Svět nejvíce obletěly záběry ze zápasu muž vs žena, který se přítel bojovnice, která byla zrovna v nesnázích, pokusil ukončit doslova skokem na hlavu soupeře. Přítomný rozhodčí byl naštěstí pohotový a tomu nejhoršímu zabránil. No, však se podívejte sami…
Kotalík vysvětluje, jak je to ve vězení s posilováním a tréninkem

Souboj Alexandera Pistoletova a plus size bloggerky Sashy Mamahy se pokusil přerušit její přítel, protože se mu nelíbilo, že se Sasha dostala do hodně krizové situace.

Poté, co se situace uklidnila, se obě strany dohodly na dalším, 4. kole, ze kterého nakonec jako vítězka odcházela Mamaha, která si tak vylepšila bilanci na 1:1.

To však ani zdaleka není všechno. Na akci jsme totiž mohli vidět i ženský souboj 2 vs 2.
A aby toho nebylo málo, tak šla do boje i tvůrkyně 18+ obsahu Elena Berkova, která prý v roce 2018 dokonce kandidovala na prezidentku.

Už příští týden nás přitom čeká první turnaj organizace Clash of the Stars, který cílí na hodně podobnou tématiku s tím, že jsou do boje YouTubeři, influenceři, Tik-Tokeři, tvůrkyně 18+ obsahu a obecně známé tváře, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne a jak moc se o akci bude mluvit.
2 komentáře na “Bizarní podívaná! Zápas muž vs žena chtěl přítel zastavit skokem na hlavu”

  1. Pingback: UFC elita reaguje na krásnou válku Kattar vs Chikadze | MMA Shorties

  2. Pingback: "Jsi doktor?" pustil se novinář do Whitea skrze léčbu COVID | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *