Bitvy “hvězd”?! Jake Paul i Logan Paul už znají své další soupeře?

Jake Paul Logan Paul

Ještě nedávno se zdálo, že se Jake Paul konečně utká se skutečným boxerem. Nejprve se totiž domlouval duel s Tommy Furym, který však nedopadl kvůli tomu, že se Tommy není schopen dostat do USA. Našla se tedy náhrada v podobě těžké váhy Rahmana, což slibovalo hodně zajímavou podívanou, ale právě váha byla nakonec údajně důvodem k tomu, proč se souboj zrušil, protože Rahman prý nebyl schopen splnit smluvený limit a místo toho požadoval posunutí hranice na 215 liber, což Paulův tým neakceptoval a místo toho celou akci zrušil. Nyní se však prý rýsuje nový soupeř, kterého znají hlavně ti, kteří holdují aplikaci Tik Tok. Do boje by měl navíc jít i Logan Paul, který má prý soupeře, kterého MMA komunita dobře zná.

Magard má na stole skvělý zápas, ale nechce podepsat? Koho že odmítá?

Podle zahraničních zdrojů to prý vypadá tak, že by se měl Jake Paul výhledově utkat s borcem, který se jmenuje Andrew Tate. Ten v posledních týdnech naprosto ovládl platformu Tik Tok, která je plná jeho motivačních videí a podobně. Tate je údajně milionář a génius sociálních sítí, který má v rámci kickboxu bilanci 76-9. Jde tedy o bývalého profesionálního sportovce, což je rozhodně dobrá zpráva. Nejde však o profesionálního boxera, takže je to soupeř přesně pro Paula. Ten si totiž vybírá jména, která jsou zajímavá a atraktivní, ale která ho v konečném důsledku zase nemohou až tak ohrozit.

A s kým, že by se měl utkat jeho bratr Logan Paul? Tam je prý ve hře známý troll sociálních sítí Dillon Danis. Ten v minulosti několikrát vyzýval Jakea Paula, ale na souboj nikdy nedošlo. Nyní tedy možná svou pozornost přenese k jeho bratrovi. Těžko říct, co od podobného souboje čekat, protože Danis toho v posledních letech více namluvil, než nazápasil. Navíc se jedná o elitního zemařě, který by měl mít v boxu jen minimální šanci. V souboji s Mayweatherem, který byl koncipován jako exhibice, totiž Logan dokázal, že rozhodně má značné sportovní nadání.
 

Uvidíme tedy, zda se tyto souboje potvrdí a kdy na ně případně dojde. Nejspíš nepůjde o jeden večer, protože bratři budou chtít pozornost rozdělit na dvě separátní akce, díky čemuž budou mít šanci vydělat více peněz.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *