Bitva Terminátorů Vémola vs Puetz má před sebou velkou překážku

Miloš Petrášek Vémola Puetz

Už tuto sobotu nás čeká turnaj OKTAGON 36, který se podruhé v tomto roce koná ve Frankfurtu. Hlavním zápasem je očekávaná odveta Eckerlin vs Oliveira s tím, že o hlavní před-zápas se postará hodně zajímavá bitva Puetz vs Petrášek, která zřejmě hodně promluví do toho, kdo dostane šanci vyzvat Karlose Vémolu o titul šampiona polo-těžké váhy. Dlouhodobě se samozřejmě plánuje bitva Terminátorů, ale do té Meloun plánuje hodit vidle a vše zkomplikovat.

Tak pozor! Tereza Bledá už zná soupeřku i datum UFC premiéry

„Vím, že tím zápasem můžu extrémně získat. Samozřejmě zápas s Xavierem nebo s někým z těch kluků z vyšších příček by byl taky dobrý, ale s Puetzem je ten zápas nejlepší. Když mi nabídli Německo, tak jsem Ondrovi (Novotnému) říkal, že ano, že bych v Německu šel rád, ale že pokud tam mám s někým jít, tak ať je to německý zápasník a že kdyby mi dal Puetze, tak by to byl ten nejlepší zápas a on mi na to řekl, že ano, což jsem nečekal. Myslel jsem si totiž, že bude chtít dělat Bitvu Terminátorů, což samozřejmě bude chtít udělat, protože doufá, nebo nevím jestli doufá, ale asi věří, že prohraju, ale do toho jsem připravený mu hodit vidle. Jsem připravený jim tu bitvu trochu zkomplikovat,“ nechal se Miloš Petrášek slyšet v dokumentu Na Dohled EP 1.

 

Miloš má před sebou životní zápas, čemuž přizpůsobil i přípravu, kterou značně přesunul do polského gymu ANKOS, kde trénoval s tamními monstry. Tréninky v Polsku si dlouhodobě chválí Muradov, Vémola, Martínek i další, takže se zřejmě můžeme těšit na „nového“ a zase lepšího Melouna, který bude muset zkrotit neúnavného Puetze, který si samozřejmě chce skrze výhru zajistit souboj s Vémolou.
  

Vémola má před případným soubojem s Puetzem jasnou podmínku

„Je mi to asi úplně jedno,“ reagoval Karlos Vémola ve svém živém vysílání na dotaz, zda by mu vadilo, že by s Puetzem nastupoval v Německu, tedy na nepřátelské půdě. „Asi bych si to však více pohlídal, než tomu bylo s Attilkou. Když bychom šli souboj Terminátorů, tak bych to chtěl mít asi podepsané, že pokud by se měl takový souboj stát v Německu, tak mám za to, že by si ho zasloužili i čeští fanoušci, tak bych chtěl mít předem podepsanou odvetu v Praze. Pokud bychom nastupovali v Německu, tak potom bych chtěl odvetu Terminátorů v Praze, ať už první souboj dopadne jakkoliv. Ať už ho ukončím jakkoliv rychle, jestli v prvním, pátém nebo třetím kole. Uvidíme, ale to je zatím otázka jednání.“

Karlos Vémola je známý tím, že svým soupeřům dává různé podmínky, ale zrovna tato je poměrně pochopitelná. O souboji Végh vs Vémola se totiž původně mluvilo jako o dvoj-souboji v ČR a na Slovensku, ale nakonec to evidentně nebylo zaneseno do smluv, takže jsme se dočkali jen jednoho zápasu s tím, že Karlos od té doby pracně lobuje za odvetu. Podobně velký zápas Vémola vs Puetz by tak chtěl mít Vémola pojištěný s tím, že by ho mohli sledovat i fanoušci v Praze.
 

Jak duel Vémola vs Puetz vidí promotér?

„Co si myslím o další titulové bitvě Karlose Vémoly? Jak říkal, musí to být ve váze do 93 Kg. Věřím, že se nám nabízí hned několik možností. Pokud jde o souboj Terminátorů, tam je třeba to pořádně vybudovat. Potřebujeme čas, abychom z toho udělali dostatečně velký zápas. Pořád si myslím, že Stephan potřebuje být větší v Čechách a o něco větší i v Německu a stejně tak Vémola musí být větší a známější v Německu. Věřím, že je na tento zápas ještě čas. Podle mě by se to hezky vyjímalo na frankfurtském fotbalovém stadionu. Co Stephane?“ reagoval Ondřej Novotný po červnovém turnaji na dotaz od MMA Shorties, jak to vidí se soubojem Vémola vs Puetz, který je už vlastně na stole, ale na který si evidentně budeme muset ještě nějakou dobu počkat. „Ale jak Palo řekl, už víme, že se případný turnaj bude jmenovat Soudný Den.“ 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *