Bitva o šampiona Kincla? OKTAGON potvrzuje hodně zajímavý souboj

OKTAGON Kincl

V návaznosti na turnaj OKTAGON 43 se obecně počítalo s tím, že bychom měli výhledově dostat souboj Kincl vs Bryczek. To se možná stane, ale šikovný Polák bude muset k titulové šanci udělat ještě jeden krok. Stejnou šanci však dostává i další známý borec, který by si jistě rád vybojoval odvetu. Bitva o Kincla je na stole a my tak dostáváme hodně zajímavý souboj.

„Nechápu, jak to dělá,“ podivuje se Patrik Kincl nad rivalem Vémolou

„Souboj #1 a #3 střední váhy o titulový zápas s Kinclem! Robert Bryczek má 10 KO a 1 submisi. Na OKTAGONu 43 poslal k zemi v 1. kole šampiona 5 různých organizací Chadwicka a stal se #1 střední váhy OKTAGONu. Champ polské organizace FEN a světová #109 je v bestiálním módu. Poslední 4 zápasy ukončil do 3 minut stylem KO a zdá se, že je nezastavitelný! 

Vítěz 2. série reality show OKTAGON Výzva a bývalý prozatímní šampion střední váhy „Pirát“ Krištofič má 4 KO, 5 submisí a skalpy Naruszczky, Strzelczyka či Polívky. Ještě nikdo ho neukončil před limitem. Pokud zvítězí, dá si s Kinclem odvetu – po prvním titulovém zápase, který byl plný zlé krve, faulů a úderů po gongu.

Velká bitva mezi elitním polským postojářem a komplexním „Pirátem“. Kdo se dostane ke Kinclovi?“ potvrdila totiž organizace OKTAGON MMA souboj Bryczek vs Pirát, který rozhodne o dalším titulovém vyzyvateli.
Šampion Kincl totiž Štvanici kvůli zraněné ruce a povinnostem ohledně kolegy Davida Dvořáka nestihá, takže se v mezidobí jasně rozhodne o dalším titulovém vyzyvateli, díky čemuž dostaneme hodně zajímavý souboj. Kdo uspěje? To se dozvíme už na konci července.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth  – Tipsport Gamechanger

Grabinski vs Michalidis – Tipsport Gamechanger

Siwiec vs Hathaway – Tipsport Gamechanger rezervní duel

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs ?

Pirát vs Bryczek

Mikulášek vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Jungwirth vs ?

? Vémola vs Poppeck ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *