Bitva na dohled? Brož a Wittner se spolu ostře přestřelují

Brož Wittner
 

Na květnovém RFA turnaji jdou do akce i dva bývalí OKTAGON MMA bojovníci Brož a Wittner. Každý má sice jiného soupeře, ale podle přestřelek na sociálních sítích to vypadá tak, že pokud oba uspějí, tak se postaví proti sobě. Ostře se do sebe totiž opřeli, takže se vzájemný souboj nabízí.
 

Jiří Procházka potvrdil, že ho Chimaev skutečně zranil, ALE…

Brož v rozhovoru pro Československé MMA reagoval na Wittnerovo vyjádření, ve kterém slovenský borec mluvil o tom, že Brože plánoval vyzvat, ale poté, co ho po souboji vynášeli z oktagonu na nosítkách, si to rozmyslel. “Tak to bych mu vzkázal jenom jednu věc. Jestli se chce vracet k tomu jedinému zápasu, který jsem prohrál. On má výborné skóre. Já mám taky dobré skóre. Zápas jsem prohrál tak, že jsem tam nechal úplně všechno. Do poslední chvíle jsem stál, co to šlo. Já se taky nevyjadřuji k jeho zápasům, který on prohrál. Třeba s Kertészem nebo když ho ukončili a on taky nevěděl kde stojí. Je to jeho věc. Jestli se chce vracet k zápasu, který byl do 84 kg, kde já jsem neměl co dělat. Dostal jsem od Datla. Měl jsem skóre 8-0 a přijít to muselo. Tak prostě OK.

Měli jsme se dvakrát utkat ještě v OKTAGONu. Po Košicích jsem ho vyzýval. Jednou to nedopadlo, protože to odřekl on, ale byl asi zraněný. Podruhé to nějak nedopadlo také. Nikdy jsem ho nehejtoval, ale tohle mě sere, že se vrací k nějakému zápasu, který jsem prohrál před čtyřmi lety. Neuměl jsem dělat váhu, prohrál jsem, ale nechal jsem tam úplně všechno. Nechal jsem se úplně dobít. A na to on zapomíná. Prostě jsem prohrál.
 

Ať si vzpomene na svoje zápasy, kolikrát co odřekl někomu. Teď jsme ve stejné asociaci. Já jsem nikdy nikoho nehejtoval. Jako zápasníka ho respektuji, on zápasí velice dobře. Jako osoba je strašně drzý a nemá pokoru k ostatním klukům. Jak zápasil naposledy ve Španělsku, tak jsem mu fandil. Je to Československý zápasník, tak mu budu fandit. Nemám ale rád, že se někdo vrací k tomu, že mě vynášeli na nosítkách. Je to tak, ale prostě jsem se nechal dobít.

Mohl jsem říct, že končím, ale nechal jsem to tak. Stejně si myslím, že pokud oba vyhrajeme, tak se to bude schylovat k tomu, že se tam oba potkáme. Pak ať prodá to, co má. Já prodám to svoje a rozbijeme si držku. To bude asi jediné východisko. Já tyhle kecy nemám rád. Jestli k tomu zápasu dojde, tak udělám vše proto, abych se na ten zápas připravil. Připravil bych se výjimečně. Abych mu tam co nejvíce zavařil.

On může vyhrát ten zápas, já můžu vyhrát. On ví, že i když vyhraje, tak ho to bude bolet. Já tam nechám úplně všechno. Nechám se tam zase sejmout. Pokud mě bude chtít porazit, tak mě budou muset znova vynášet. Pokud vím, tak má nevyřešené věci s Cibinskim, se kterým si nějak úplně nesedli. Já Wittnera respektuji jako zápasníka, má super skóre, zápasí velmi dobře. Myslím si, že nemá moc velkou úctu k zápasníkům. Už jenom, že vzpomíná nějaký zápas, že mě vynášeli z klece. Je to ubohé, je to smutné a pojďme si to vyříkat někde úplně jinde. Já s tím nemám vůbec žádný problém.”
 

Wittner reaguje

Jozef Wittner pak v komentářích na tuto reakci pohotově reagoval, Nemáš rád kecy a taká odpoveď na svalovku Mirko… Tak v prvom rade ty nemáš úctu k aktuálnemu súperovi, keďže si ho ešte neporazil a už tu počujem jak so mnou chceš zápasiť o titul… Ja ťa ani až tak dobre nepoznám, ale z toho čo vidím, je mi jasné, že sa profiluješ ako varený, pečený, veriaci a bla bla bla, aby si bol zaujimavý. To mne je jedno aj čo koho bude bolieť a čo bude tažké a aký si tvrďák, veď bolesť k tomu športu patrí, nechápem s čím si výnimočný a čo je na tom akože také, že waaau?

Mňa sa pýtali, ako malo dôjsť ku konfrontácii s tebou a bohužiaľ pre teba som popísal situáciu ako sa to stalo… Ideš sa profilovať ako šampión a nosia ťa na nosítkach… Tu ide o princíp, že to takto asi nemá vyzerať keď si v RFA ešte nič nevyhral rovnako ako ja… Že som bol nahúlený v zápase? bBol som a čo? Veď okej aj to k tomu patrí tým, že mi niekto povie, ze som húlil, keď som húlil automaticky to znamená, že nemá úctu? Aj na nosítkach sa nosí aj sa húli aj neviem čo je to riziko nášho povolania… Ja sa na tom náramne bavím lebo ma to baví cele… Vidieť súpera 3x a snažiť sa udriet toho v strede bola celkom sranda s postupom času hehe…
 

Teba sa to veľmi dotklo a to iba ukazuje to, že na jednej strane sa profiluješ ako veľký Inkvizitor a na druhej ťa zlomí spomienka, ktorú ti niekto pripomenie a začneš si vymýšľať na obranu klamstvá, že som neúctivý… To je tým, že nemáš EGO v poriadku a nosítka ti kazia image. Ja som WITTNER a to som jediný. Ty sa môžeš ešte pretekať s druhým Inkwizitorom, kto z vás dvoch je ten pravý a povie väčšiu hlúposť, aby bol zaujimavý pre ľudí… Každopádne ti držím palce aby si sa dopracoval k tvojmu vysnenému úspechu a to šanci spôsobiť mi bolesť… Veľmi sa na to teším… A keď chceš so mnou zápasiť, nebuď prekvapený, že asi niesme kamaráti.”


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *