Bitva Jan Blachowicz vs Glover Teixeira je v ohrožení?

Blachowicz

Bitva Jan Blachowicz vs Glover Teixeira je v ohrožení?

Poté, co Jan Blachowicz porazil Israela Adesanyu a uštědřil tak šampionovi střední váhy první MMA prohru, bylo hned jasné, kdo bude další vyzyvatel. U duelu Blachowicz vs Adesanya totiž jako oficiální náhradník figuroval Glover Teixera, který byl následně okamžitě potvrzen jako další titulový vyzyvatel. Nedlouho po souboji se navíc domluvil i termín na začátku září. Nyní to však vypadá tak, že se něco změnilo a zatím není jisté, jak to s touto bitvou bude.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/18/bizar-proc-costa-ve-skutecnosti-nebude-zapasit/

Ze strany ESPN, což je hlavní mediální partner UFC, bylo potvrzeno, že bychom se duelu Blachowicz vs Teixeira měli dočkat 4. září. Evidentně se však situace změnila. “Stále čekáme na nový datum souboje, ale jsem připravený,” nechal se Jan Blachowicz slyšet na svém IG profilu.

Zahraniční zdroje o změně zatím neinformovaly ani na problémy jinak neupozorňovaly. Je tedy otázkou, co se děje. Dle Wiki stránky UFC Events, kde jsou přehledně informace ke všem proběhlým i plánovaným turnajům, byl turnaj UFC 266 přesunut na 25.9., ale zatím to nebylo nikdo potvrzeno. Jen se mluví o tom, že na turnaji UFC 266 by měly být hned 2 titulové bitvy, protože se počítá i se soubojem Volkanovski vs Ortega.

Souboj Blachowicz vs Teixeira je pro nás samozřejmě hodně důležitý i skrze Jiřího Procházku, který by měl u tohoto souboje figurovat jako oficiální náhradník. Situace je zatím tedy dost nejasná, ale doufejme že se brzy dozvíme nějaké další informace, které do situace vnesou více světla.

2 komentáře na “Bitva Jan Blachowicz vs Glover Teixeira je v ohrožení?”

  1. Pingback: Khabib pomalu vyhlíží novou kariéru | MMA Shorties

  2. Pingback: "Těším se na to!" říká Hromek o bitvě s Holotou | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *