Bijec Vlasto Čepo už zná dalšího soupeře – držitele cenného KO

Vlasto Čepo

Organizace OKTAGON MMA má za sebou turnaj OKTAGON 36, který byl letos druhou německou zastávkou, kterou se znovu podařilo vyprodat. Během listopadu nás sice čeká OKTAGON pauza, kdy budou k dispozici jen akce spřátelených organizací, ale už v prosinci se pak dočkáme hned dvou skvělých turnajů. První přijde na začátku měsíce v Ostravě, kde uvidíme i Vlasta Čepa, který se znovu hlásil o souboj s Matějem Peňázem, na který však letos nedojde. Tedy ne úplně, protože v určité rovině to souboj bude.

Až tak? V jaké hladině se vlastně pohybují Clash of the Stars výplaty?

“Slovenský striker Čepo po zápase s nebezpečným Silvou, kterého zdemoloval TKO v 1. kole, kráčí do boje s tvrdým italským „Punisherem“, jenž jako jediný v OKTAGONu vydržel s Peňázem všechna 3 kola. Právě s Peňázem si to „El Chapo“ měl rozdat již 2x, vinou zranění k tomu však nikdy nedošlo. Teď ale slovenský striker s 9 ukončeními před limitem z 9 výher musí projít přes Melilla. Podaří se mu ho na rozdíl od Peňáze ukončit ve svém oblíbeném kladivářském stylu?

„The Punisher“ Melillo se zkušenostmi z Bellatoru vlétl do MMA na počátku kariéry jako ostrá střela a z prvních 6 zápasů své kariéry si odnesl 6 výher, 6 rychlých ukončení před limitem, z toho 5 KO. Za sebou má souboje s velmi nebezpečnými borci a hvězdami různých zemí, které dokázal porazit – např. „Terror“ Trusceka či dokonce hvězdného Eckerlina, jehož poslal v roce 2017 do říše snů ve 2. kole. Dnes má Ital ze 14 vítězství, 11 ukončení před limitem, z toho 9 KO, a v Ostravě chce přidat desáté!” informovala organizace OKTAGON MMA o souboji Čepo vs Melillo.

Podobně jako tomu bylo u Lohorého a dvojice Vémola/Kincl i Melillo může nabídnout srovnání. Peňáz totiž Itala se skalpem Eckerlina porazil na body, což bude chtít Čepo jistě překonat. Je však třeba pamatovat na to, že Peňáz v souboji nebyl ve 100% formě, protože bojoval se zdravotními problémy, takže by se případné zranění nemělo nijak extra přeceňovat.

Bude to však jistě hodně zajímavý zápas, který bude ozdobou celé karty, které vévodí hned dva titulové souboje Kozma vs Brito a Sanikidze vs Tichota.

OKTAGON 37: Aktuální Startovka

Kozma vs Brito – titulový zápas ve welterové váze

Sanikidze vs Tichota – titulový zápas v pérové váze

Čepo vs Melillo

Dajčman vs. Pałasz

A. Driai vs Bryczek

Matavao vs Úškrt 

Montagnac vs TBA

Mikulášek vs TBA 

Kuzník vs TBA 

Chochlíková vs TBA 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *