Bijec Vlasto Čepo reaguje na ošklivé zranění rivala Matěje Peňáze

Čepo
Organizace OKTAGON MMA dnes bohužel potvrdila hodně nepříjemné zprávy. V souvislosti s posledním turnajem roku 2023 bylo totiž oznámeno, že dlouho očekávaný souboj rivalů Peňáz vs Čepo dostaneme v dubnu na turnaji OKTAGON 42, skrze který se organizace OKTAGON MMA po delší době vrací do Bratislavy. No, to už bohužel neplatí. Money se totiž hodně nepříjemně zranil, takže ho čeká operace a poté asi dost dlouhá rekonvalescence, což znamená, že ani letos na jaře souboj neuvidíme.
Jakého soupeře by si Pirát vybral na druhé kolo Tipsport Gamechanger?

„Matěj Peňáz si v přípravě na dubnový zápas s Vlastem Čepem zlomil ruku a po návratu do Čech podstoupí operaci a dlouhodobou rekonvalescenci. Držíme palce, aby vše dobře dopadlo,“ informovala bohužel organizace OKTAGON MMA, že si Peňáz hodně ošklivě zlomil ruku, takže musí na operaci.

„Ahoj, asi už víte, že můj zápas s Matějem Peňázem nebude. Chodí mi hrozně moc zpráv, zda o tom vím a jak na to reaguji. V první řadě bych chtěl říct, že to pro něj určitě není nic příjemného. Asi jako pro každého sportovce. Takové zranění a taková zlomenina? Rozhodně to není vymyšlené ani něco, že by se mě bál. Jsme sportovci a dáváme do toho všechno, protože zápasy nás živí. Moc mě to mrzí. Samozřejmě mu přeji hlavně brzké uzdravení. Vždy se může stát, že se souboj zruší. Pokud člověk trénuje naplno, tak je to 50 na 50. Stačí jeden špatný pohyb a je zranění na světě. Nic se pro mě však nemění, v Bratislavě zápas mít budu. Věřím, že mě přijdete podpořit,“ reagoval Vlasto Čepo s nadhledem na svém IG profilu.

Známý bijec se samozřejmě mohl do rivala pustit, ale místo toho přišel s klidnou reakcí, protože sám dobře ví, jak je trénink MMA náročný a že podobná zranění k tomuto sportu bohužel patří.
Původně měl být součástí bratislavké karty i veterán Ivan Buchinger, ale ten se do akce bohužel také nedostane, takže nyní bude třeba najít nějaký nový hlavní tahák, který by fanoušky navnadil. Nabízí se například titulová bitva Sanikidze vs Keita, o které mluvil promotér Ondřej Novotný ve svém posledním vysílání. Bylo totiž zmíněno, že pokud Keita zvládne svůj souboj v Mnichově, tak šampion Sanikidze dostane nabídku na titulový duel, který by si fanoušci hodně přáli. Uvidíme tedy, jak se nakonec situace vyvine.

Matějovi, který se na konci roku vrátil na vítěznou vlnu skvělým výkonem na turnaji OKTAGON 38, samozřejmě přejeme hlavně brzké uzdravení.

OKTAGON 42: Startovka

Barborík vs ?

Pukač vs ?

Paulus vs ?

Fodor vs ?

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *