Bijec Čepo naléhá na promotéra ohledně zápasu! Novotný jasně reaguje

Po delší době máme zase na stole zápas Peňáz vs Čepo, který se ještě nedávno zdál ztracený. Obecně se totiž čekalo, že se Money dostane do UFC a započne tak další kapitolu své kariéry. To se však bohužel nestalo, takže se vrací do OKTAGONu, aby sbíral další výhry. Znovu v akci ho tak uvidíme na začátku prosince, kdy se představí na turnaji OKTAGON 37 v Ostravě. Právě tam by se s ním rád utkal bijec Vlasto Čepo, který naléhá na promotéra Novotného, který však má jasnou odpověď.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

“Zdraví Vás Underdog a Outsider v jednom. Ako môžete vidieť, u mňa to neviazne, ja som urobil všetko čo som mohol. Ondro Novotný, ja som ready. Aspoň vidíme, kto sa tomu vyhýba. Bez žiadnych trash-talkov a blbých rečí mohlo sa to uzavrieť, aby ľudia videli, kto je lepší. Potom ale netreba hovorit, že sa mu všetci vyhýbajú a nikto s nim nechce ísť. Rok na zápas s nim čakať nemôžem, predsa s tohto športu žijem treba platiť účty. ps. niektorí sa robia že nevidia a nepočujú. ps.2 konečne možme vidieť krcmovu bitku vs najlepsi stand uper na domácej scene,” poslal Vlasto Čepo na svém IG profilu jasný vzkaz, protože má o Peňáze evidentně velký zájem, ale na druhou stranu na něj nechce čekat věčně.

Já jsem ready a na mně to určitě nevázne. Oběma stranám jsem zapas nabízel nejednou, takže mě není třeba označovat. A ty to víš asi lépe, než kdo jiný,” reagoval přímo v komentáři pod Čepovým příspěvkem Ondřej Novotný.

Podle těchto informací se tedy zdá, že je pomyslný míč na půlce Matěje Peňáze a Reinders týmu, protože Čepo má jasný zájem a stejně tak promotér Novotný, který by díky tomu mohl do Ostravy doručit skvělou bitvu. Uvidíme tedy, jak se jednání vyvinou, protože turnaj OKTAGON 37 se přeci jen koná na začátku prosince, takže není moc času nazbyt a je třeba plány doladit.
  

Čepova původní žádost a Reinders reakce

“Ahoj Ondro, nikdo mi nic neříkal o tom, že bude mít Peňáz zápas a ani mě nikdo neoslovil. Jsem tu,” vzkázal Vlasto Čepo na svém IG story, kde následně sdílel koláž, na které André Reinders žádá o bojovníka 40+, který dlouho neměl zápas a Peňáz zmiňuje, že je velká bankovka, kterou nejde rozměnit. Čepo se totiž v rámci výměn hned několikrát nechal slyšet, že Peňáze rozmění na drobné.

Souboj je tedy znovu na stole. Mimo jiné ho zmiňoval i promotér Ondřej Novotný ve svém vysílání, “Čepo vs Peňáz? Samozřejmě zápas, který se dostává znovu do hry. Jestli to bude ten zápas hned na turnaji v Ostravě, to v tuto chvíli ještě nevíme. Dneska jsme se o tom bavili a je třeba to poměrně rychle nějakým způsobem rozseknout.”

Reinders tým samozřejmě nenechal výpad bez odezvy a tak se blíže podíval na soupeře, kterým Vlasto poslední dobu čelí. “Ivan Jakovljevic 6-4. Skore jeho soupeřů: 4-38. Pouze 1 z 9 měl výhru. Organizace Centurion FC oznámila zápas Čepo vs Zovak (6-2) na 16. listopadu. Skore soupeřů je 1-16. Nejsi na jeho levelu,” vzkázal Reinders profil.

Když se objektivně podíváme na světový žebříček Fight Matrix, tak je Čepo na 394. místě střední váhy, zatímco Peňáz na 236. místě, takže je mezi borci opravdu velký rozdíl, který by se však v souboji nemusel projevit. To se asi dozvíme až ve chvíli, kdy na duel skutečně dojde, což se nejspíš stane na konci tohoto roku a nebo začátku toho dalšího.
 

OKTAGON 37: Prozatímní Startovka

Kozma vs Brito – titulový zápas ve welterové váze

Sanikidze vs Tichota – zápas o titul v pérové váze

Boráros vs ?

Dajčman vs Palasz

Pokorný vs ?

Mikulášek vs ?Bueno? (Mikulášek ho vyzval po výhře nad Mazuchem, ale zatím není potvrzeno)

Široký vs ?

Peňáz vs ?

Driai vs Bryczek

Kuzník vs ?
 2 komentáře na “Bijec Čepo naléhá na promotéra ohledně zápasu! Novotný jasně reaguje”

  1. Pingback: Šampion Kincl hodně stručně reaguje na záběry Vémolova skoku do klece

  2. Pingback: Sivák vs elitní domácí MMA borec? Není problém! Už na konci roku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *