Bijec Čepo hodnotí Engizeka a předpovídá, jak by si s ním Kincl poradil

Čepo Kincl Engizek

Poté, co z mixu vypadl Robert Bryczek, který zamířil do UFC, se předběžně počítalo s tím, že bychom se na konci roku mohli dočkat titulové bitvy Kincl vs Čepo. Slovenský borec však k titulové šanci potřeboval ještě jednu výhru, která měla přijít na turnaji OKTAGON 47 v Bratislavě. Další zelené políčko se však v blízké době ve statistice neobjeví, protože se Vlasto zranil a byl tak nucen ze souboje odstoupit. Situace se tedy komplikuje a klidně by se mohlo stát, že by titulovou šanci dostal Engizek, který si o ní hlasitě řekl. Co na nové jméno v diviti Čepo říká a jak by viděl případný střet s Kinclem?


 

Šmitec! Ne každý z toho bude nadšený, ale BJP tým učinil zásadní rozhodnutí

„Rozhodně je to kvalitní fighter. Devět let bez porážky, dvanáct výher v řadě. V OKTAGONu ale bojoval zatím pouze jednou, na titulový zápas je tak příliš brzy podle mě. Měli by mu dát ještě jednu velkou překážku. Ovšem já nejsem žádný promotér, tohle rozhodnutí je čistě na OKTAGONu. Když mu Kincla nabídnou už teď, tak asi v pohodě. Patrik by ho ale setřel,“ reagoval Čepo pro Kaocko.

„O mém střetu s Patrikem se všude hodně mluví, zatím mi ho ale nikdo nenabídl. Až to bude na stole, se svým týmem se tím budeme určitě zabývat. Patrik je však bojovník světových kvalit. Podle toho by se to muselo i ohodnotit,“ prozradil také Vlasto, že zatím nabídku na duel s Kinclem nedostal.

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine, protože se Kincl nechal slyšet, že i když Engizek zatím v OKTAGONu získal jen jednu výhru, navíc s o několik tříd snazším soupeřem, tak ho i přesto bere jako regulérního titulového vyzyvatele, takže by se vzájemnému souboji evidentně nebránil.
       

„Viděl jsem ho. Těžko soudit, nastupoval po roce, z mého pohledu měl o úroveň slabšího soupeře, takže se předvedl, ale musím říct, že to povolení a kontr, to bylo jako parádní. Oko má na svém místě,“ chválil Patrik Kincl pro Kaocko.cz Engizeka, který ve Frankfurtu doručil tvrdé KO, po kterém si řekl o titulovou šanci, která se samozřejmě bere v potaz.

„Řekl si o to. Celá střední divize v OKTAGONu mlčí. Nikdo si neřekne o titul, nevím, jestli se mnou nikdo nechce jít. Když si někdo řekne a předvede výkon, tak by se měl brát v potaz. Je to ve finále škoda pro OKTAGON, protože pak je žebříček k ničemu, když borci nechtějí zápasit o titul. Bude muset třeba nastoupit někdo mimo žebříček.“
  

Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs Anderdson

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Mytilinaki
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs ?

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Ilbay vs ?

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Lengál vs Bark

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *