Bigfoot Silva utrpěl jedenáctou porážku v řadě a KONEČNĚ ukončil kariéru

Silva

Šest měsíců poté, co oznámil odchod z MMA, vstoupil Antonio „Bigfoot“ Silva (19-14 MMA) v sobotu opět do klece a představil se na galavečeru Kingdom Fighting ve Francii. Silva však černou sérii porážek neprotrhl a naopak si připsal celkově jedenáctou v řadě. Poté už snad definitivně ukončil svoji pošramocenou kariéru.

Jo takhle! Trenér vysvětluje, proč Diego Kotlár naprosto selhal a rychle prohrál

Antonio Silva se představil na turnaje ve francouzském Grenoblu, kde se utkal se Salimem El Ouassaidim (6-1). Pro „Bigfoota“ bylo malým vítězstvím, že se po dlouhé době dostal až k bodovým rozhodčím, ale skutečné vítězství z toho ani tentokrát nebylo. Silva si tak připsal osmou porážku v MMA v řadě. Pokud přičteme zápasy v boxu, bare knuckle a kickboxu, tak to byla již jedenáctá porážka v řadě.

Silva poté na Instagramu uvedl, že po tomto zápase na turnaji Kingdom Fighting 1 stoprocentně odchází do sportovního důchodu. Doufejme, že toto rozhodnutí myslí vážně, protože v minulosti utrpěl několik tvrdých knockoutů a řada expertů se podivovala, že Bigfoot stále zápasí, protože by mohlo (pokud už nedošlo) dojít k poškození mozku.

„Zápas právě skončil a díky Bohu to byl skvělý zápas,“ uvedl Silva na Instagramu. „Byly to tři kola a jsem velmi šťastný. V posledním zápase jsem bojoval s pětadvacetiletým chlapíkem a mně je 43 let, takže jsem velmi šťastný.“

Silva také uvedl, že cítí, že mohl zápas vyhrát, ale bojoval na půdě svého soupeře, promotér je jeho manažer, ale on odvedl skvělý zápas a také si to zasloužil. 

„Byl to skvělý zápas,“ pokračoval Silva. „Celou dobu jsme se oba snažili o knockout. Nakonec jsem ale prohrál. Odložil jsem pak rukavice do středu oktagonu. Pro mě má všechno svůj začátek a konec. Nyní jsem velmi šťastný a spokojený. Nikdy nechceme skončit, žádný profesionální sportovec nechce skončit, ani ve volejbale nebo fotbale, ale všechno má svůj čas a já tento sport dělal 19 let.“

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Antonio Silva (@bigfootsilva)

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *