Ben Askren s odstupem zklamaně reaguje na prohru s Paulem

Ben Askren

Ben Askren s odstupem zklamaně reaguje na prohru s Paulem

Bezprostředně po souboji, který bohužel prohrál hned v prvním kole, odcházel Ben Askren do šatny ruku v ruce s manželkou s úsměvem na tváři. Během necelých dvou minut totiž údajně vydělal přes 1 milion dolarů, což je suma, o které se mu v UFC ani nesnilo. Následně však přišla kritika ze strany fanoušků a MMA komunity, která na bývalého šampiona několika světových organizací přeci jen dolehla. Svého rozhodnutí však nelituje.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/21/ufc-elita-tipuje-valku-dominick-reyes-vs-jiri-prochazka/

“Jsem zklamaný. Nebyl jsem teď moc času na sociálních sítích a místo toho jsem si užil čas s rodinou a přáteli. Lidé si myslí, že jsem ten zápas nebral vůbec vážně. Věc se má tak, že jsem zápas vzal rozhodně kvůli tomu, že to vydělá peníze, ale i kvůli tomu, že si to užiju. V minulosti jsem dělal box jen tak pro radost a teď jsem se mu tvrdě věnoval celých 11 týdnů. Nevynechal jsem ani jeden trénink. Holt jsem prostě neuspěl.

Věděli jsme, že má tu pravačku hodně dobrou, ale bohužel jsem byl blb a nekryl jsem to. Trenéři na mě řvali, abych tolik nereagoval na jeho náznaky, ale já si nemohl pomoct. Bohužel jsem za to zaplatil. Mohl jsem ten zápas klidně odmítnout, protože hrozilo, že se ztrapním, ale to byl asi jediný důvod proto, abych ten zápas nevzal. Na to jsem však nehleděl a šel jsem do toho,” vysvětlil Ben Askren. “Lidé mi hodně vyčítali, že jsem se po zápase usmíval, ale já jsem předesílal, že mi je u prdele, jak ten zápas dopadne. Přitom šlo o to, že mi moje žena řekla něco vtipného a já se tomu zasmál. Lidé by si měli hledět svého života.”

Ben evidentně není z prohry nijak nadšený, ale na druhou stranu z ní asi špatné spaní nemá. Zkusil to, nevyšlo to, ale alespoň si královsky vydělal, což se určitě počítá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *