Ben Askren reaguje na svou prohru s YouTuberem

Jake Paul Ben Askren

Ben Askren reaguje na svou prohru s YouTuberem

Dnes v noci probíhal další UFC turnaj, kterému vévodila skvělá bitva Robert Whittaker vs Kelvin Gastelum, ale velká část pozornosti MMA komunity se upírala jinak. V Atlantně se totiž konal souboj Jake Paul vs Ben Askren, který dokázal vzbudit velkou zvědavost. Fanoušci se totiž přeli o tom, zda vyhraje YouTuber Jake Paul, který se, i když intenzivně, boxu věnuje jen několik let a nebo bývalý šampion několika světových organizací a bývalý UFC bojovník Ben Askren, který byl vždy známý tím, že postoj je zdaleka jeho nejhorší stránka. Očekával se tedy relativně “zajímavý” duel, ale nakonec bylo jasno hned v prvním kole. Paul totiž trefil tvrdou pravačku, kterou soupeře poslal okamžitě k zemi. Ben sice dokázal vstát, ale byl viditelně otřesený, takže přítomný rozhodčí usoudil, že není schopen pokračovat a duel ukončil.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/18/video-jake-paul-tvrde-ukoncil-bena-askrena/

Jak na prohru Ben reagoval? Stroze a jasně. “Světe, omlouvám se,” vzkázal Aksren na svých sociálních sítích, protože je mu evidentně jasné, že zklamal hodně lidí. Bezesný spánek ho však asi nečeká. Při cestě z ringu do šatny se totiž ruku v ruce s manželkou spokojeně usmíval. Zklamání může samozřejmě teprve přijít, ale je jasné, že, i když prohrál, tak si Askren vydělal neuvěřitelný balík.

Jeho potvrzená výplata totiž dosahuje částky 500 000 dolarů, což je zhruba 11 milionů korun. K tomu je navíc možná nutné přičíst podíl z PPV a dalších spoluprací. Nakonec se tedy může jednat ještě o vyšší částku, kterou si Ben určitě zaslouží.

“Cítil jsem se po tom knockdownu v pohodě, ale tohle je práce rozhodčího, aby to posoudil,” reagoval Ben v po-zápasovém rozhovoru. “Ze zápasu jsem nebyl nijak nervozní, protože mi bylo jasné, že to můj život až tak nezmění. V MMA to bylo jiné v tom, že jsem se snažil získat titul a nebo ho obhájit. Dneska to byl jen sranda souboj v boxu. Nedopadlo to, ale život jde dál. Budu se dál věnovat svému podcastu a kariéře trenéra.”

Otázkou je, co nyní bude následovat. Jake Paul se totiž už před soubojem nechal slyšet, že se bude snažit dostat k duelu s Conorem McGregorem a pokud by Ir náhodou prohrál, tak s jeho přemožitelem Dustinem Poirierem. Oba zápasy jsou samozřejmě extrémně nesmyslné, ALE vydělaly by všem zúčastněným obrovské množství peněz, takže je klidně možné, že bychom se jich případně dočkali. Uvidíme…

6 komentářů na “Ben Askren reaguje na svou prohru s YouTuberem”

  1. Pingback: MMA elita reaguje na ostudu Bena Askrena | MMA Shorties

  2. Pingback: Whittaker znovu bodoval a dostal vzkaz od šampiona Adesanyi | Shorties

  3. Pingback: Vémola vysvětlil, za jakých podmínek dopadne bitva s Ragozinem | Shortie

  4. Pingback: Patrik Kincl nabídl zajímavý pohled na duel Paul vs Askren | MMA Shorties

  5. Pingback: VIDEO: Apollo spáruje s BMF šampionem Masvidalem | MMA Shorties

  6. Pingback: Breakdown 6 – Vémola vs Ragozin + UFC 261 | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *