Bellator odpovídá na výzvu! Dočkáme se dalšího společného turnaje?

Bellator, Coker

Zakladatel ACA Mairbek Khasiev nedávno promluvil k prezidentům organizací UFC a Bellatoru, které vyzývá, aby vytvořili společnou grand prix mezi organizacemi, kde se pozná, která je ta nejlepší na světě. Ve svém prohlášení také napsal, že bez ACA budou úspěchy UFC a Bellatoru podřadné. Nedávno se dočkal odpovědi od prezidenta Bellatoru Scotta Cokera.

Veselý se pochlapil a nabídl Růžičkovi pravidlo, které Mawar s radostí přijal

Šéf ligy ACA Mairbek Khasiev se rozhodl, že by rád konkuroval nejen Bellatoru, ale i nejlepší světové MMA organizaci UFC. Za tímto účelem se šéf přední ruské organizace obrátil na vedení nejsilnějších světových MMA organizací s návrhem uspořádat grand prix mezi nejlepšími bojovníky. Pak se prý skutečně ukáže úroveň jednotlivých organizací. 

„Americká organizace Bellator konečně dospěla k tomu, o čem mluvím už dlouho!“ uved Khasiev na svých sociálních sítích ligy. „Jsou to zápasy ode zdi ke zdi mezi nejlepšími ligami MMA na světě! Scott Coker si však vybral snadnou cestu, když se jeho bojovníci utkali s Rizinem. Všichni jsme viděli, co z toho vzešlo. Japonská organizace působila jako kompars a prohrála s bilancí 0-5. Upřímně řečeno, nechápal jsem, co bylo smyslem tohoto galavečeru. Ale hlavní je, že se prolomily ledy a Bellator, inspirován svým úspěchem, teď vyzývá všechny ostatní organizace.“

Prezident Bellatoru Scott Cocker odpověděl na otázku, co si myslí o vzájemných zápasech s organizací ACA, které dlouhodobě navrhuje šéf ruské organizace Mairbek Khasiev. Vzhledem k tomu, že Coker je takovým spolupracím otevřen, tak bychom se v budoucnu mohli dočkat dalšího střetu mezi organizacemi.  

„Ano, tuto organizaci znám, ale nikdy jsme s jejich představiteli nemluvili,“ řekl Cocker v rozhovoru pro Sport24. „Mnoho organizací už nám nabízelo spolupráci poté, co jsme měli společný turnaj s Rizinem. Pokud to má smysl, tak do toho pojďme. Já se této výzvy nebojím.“

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *