Bellator 263 nabídne skvělou válku

Bellator, Tipsort

Bellator 263 nabídne finále pyramidy pérové váhy, ve kterém šampiona Patrícia „Pitbulla“ vyzve neporažený AJ McKee. Celý turnaj sledujte v neděli 1. srpna na Nova Sport 2 a Voyo, ale ještě předtím se podívejte, proč by zápas neměl ujít pozornosti fanoušků bojových sportů.

Karlos Vémola promluvil o útoku “feťáka” na Štvanici

Málokteří zápasníci si mimo UFC vybudovali takové renomé, jako šampion pérové váhy Patrício Freire a A.J. McKee. A právě dvě hvězdy organizace Bellator došly na konec pyramidového turnaje a v kleci si to rozdají o pás a odměnu 1 milion dolarů (21,7 milionu korun).

Pitbull kraluje žebříčku do 66 kg a titul drží i ve váze do 70 kg. Jako dvojnásobný šampion vládne také rankingu P4P. Brazilec má na kontě řadu rekordů jako nejvíce zápasů v historii organizace (25), nejvíce výher (20) a pohybuje se na prvních příčkách co do počtu ukončení před limitem. Nyní před přemožitelem Michaela Chandlera stojí poslední velká výzva, aby potvrdil svůj post absolutní jedničky. McKee je zatím neporažený prospekt, který má bilanci 17-0.

Na turnaji se představí také bratr Zabita Magomedsharipova Khasan, který se utká Johnatanem Quirozem. Dalším zajímavým jménem na této kartě je Islam Mamedov. Ten změří síly s talentovaným Brentem Primusem. Dalším zajímavým ruským zápasníkem na této kartě je neporažený bratranec Khabiba – Usman Nurmagomedov

Celý galavečer Bellator 263 můžete sledovat v neděli od 1:00 na stanici Nova Sport 2 a Voyo.

Bellator 236 Fight Card:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *