Belfort si “pohrál” s Hollyfieldem a poté vyzval Paula

Vitor Belfort, Evander Hollyfiled
Bývalý šampión polotěžké váhy UFC Vitor Belfort si na sobotním boxerském galavečeru Thriller na Floridě, připsal vítězství TKO v prvním kole nad legendárním, ale přeci jen už osmapadesátiletým Evanderem Holyfieldem, který v tomto zápase nevypadal vůbec dobře.
Anderson Silva zničil Ortize za 80 vteřin

Oficiální čas zastavení souboje byl 1:49 v prvním kole, když rozhodčí raději přerušil zápas, aby zachránil Holyfielda, který měl sice váhovou převahu, ale ta byla úplně anulována jeho schopností se jakkoli bránit úderům Vitora Belforta. Ten jednou poslal Holyfielda k zemi hákem a pak už jen svého soupeře zasypával údery.

Belfort okamžitě oslavoval své vítězství, zatímco Holyfield protestoval proti konečnému rozhodnutí a popřel, že by byl nějak vážně zraněn. Po zápase řekl, že nebyl mimo a chtěl dále pokračovat v souboji, který vzal týden před jeho konáním, protože Oscar De La Hoya byl pozitivně testován na Covid-19.

Během pozápasového rozhovoru vyzval Vitor Belfort Jaka Paula, kterého už dříve obvinil, že se vyhýbá jejich vzájemnému souboji.

“25 milionů dolarů. Vítěz bere vše! Jaku Paule přestaň přede mnou utíkat. Budeš moje dítě a setkáš se se svým otcem!”

Generální ředitel společnosti Triller Ryan Kavanagh následně vstoupil do ringu a nabídl vítězi duelu Belfort vs Paul dokonce 30 milionů dolarů a pokud by Paul tento zápas přijal, tak datum stanovil na 27. listopadu. Je tedy otázkou, jestli Jake Paul bude mít chuť a tuhle velkou výzvu přijme. Určitě by se jednalo zatím o nejtěžší překážku v Paulově boxerské kariéře.

Mezi komentátory byl pozván bývalý prezident USA Donald Trump nebo zápasník Junior dos Santos.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *