Belfort a De La Hoya mají za sebou první staredown

Belfort, De La Hoya

Čeká nás další zápas v boxu mezi bývalým zápasníkem MMA a někdejším úspěšným boxerem. Olympijský vítěz z Barcelony Oscar De La Hoya se v září střetne s bývalým šampionem UFC Vitorem Belfortem. Povede si zkušený MMA zápasník stejně dobře, jako se nedávno dařilo Andersonu Silvovi?

Snový příběh! Od mínusu na kontě k bonusu

Původně se měl souboj odehrát v Las Vegas, ale nyní se přesouvá do Staples Center v Los Angeles. Pevné datum bylo stanoveno na 11. září, uvedl pro ESPN šéf Trilleru Ryan Kavanaugh. Zatím nebyly ohlášeny další zápasy pro tento galavečer. 44letý Vitor Belfort půjde do svého druhého profesionálního boxerského souboje. V tom prvním zvítězil v roce 2006 nad krajanem Josemario Nevesem KO v prvním kole. 

 48letý Oscar De La Hoya se v ringu naposledy objevil v roce 2008, kdy neuspěl v souboji s tehdejším šampionem Mannym Pacquiaem. De La Hoya ve své kariéře získal celkem 11 titulů v šesti váhových kategorií. V roce 1992 dosáhl na zlatou medaili z olympijských her v Barceloně. Na první pohled se tedy zdá, že tento duel má jasného favorita. Americký zápasník je v boxu o mnoho zkušenější. Pro Brazilce zase hraje fakt, že bojové sporty opustil teprve před třemi lety. Belfort se měl poté představit v organizaci ONE FC, ale jeho premiéra se neustále odkládala až na ní vůbec nedošlo.

Nedávno jsme viděli podobný souboj mezi bývalým zápasníkem MMA Andersonem Silvou a někdejším šampionem WBC Juliem Césarem Chavezem Jr., který ale pro bývalého šampiona v boxu nedopadl nejlépe a se Silvou prohrál na body. Bude se něco takového opakovat i v tomto duelu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *