Baba Jaga Mikulášek reaguje na Naruszczkův útok na tým

Mikulášek Naruszczka
Zápas Naruszczka vs Hošek, který se odehrál na turnaji OKTAGON 28, má dohru. Marcin totiž počítal s tím, že v návaznosti na předčasné ukončení zápasu dostane odvetu, ale tu prý Hošek společně s týmem odmítá. To Poláka evidentně hodně naštvalo, takže se pustil nejen do Hoška, ale i RPG týmu, což zase nenechalo chladným Vaška Mikuláška, který pohotově reagoval.
Jiří Procházka reaguje na poslední útok od “lháře” Rakice

“Teď jsem si na MMA Shorties přečetl, jak Naruszczka nazývá náš tým bandou srabů a tak dále. Narovinu, dostals ránu a šel si k zemi jako pytel brambor a bylo ti těžké se postavit. Byl jsi out. I když to bylo možná dříve zastavené, tak jsem viděl i zápasy, které byly zastavené ještě dříve. Není to nic tak hrozného. To zastavení bylo proto, že jsi už nereagoval na údery. Byl jsi out. Byl jsi vypnutý dřív, než Večerníček, o tom žádná. Nazývat někoho týmem srabů je zbytečné, když máš spor s Hoškem a ne s týmem RPG. Já chápu tvou zlost, ale uvědom si a směřuj tu zlost k jedné osobě a ne k celému týmu, protože celý tým se pak vrátí k tobě, starý Poláku,” reagoval Vašek Mikulášek na svém IG profilu.
“Poté, co byl můj zápas předčasně ukončen, mi byla slíbena odveta, protože jsem byl okraden rozhodčím Popelákem, který mě zastavil v zápasení, i když jsem byl plně při smyslech. Ani na malý moment jsem tehdy neztratil vědomí. Dopadla rána, ale hned jsem šel pro takedown, přičemž jsem inkasoval do zátylku. David Hošek dostal dárek v podobě nespravedlivé výhry, ale souhlasil s odvetou.

Dnes jsem se však dozvěděl, že byla odveta odmítnuta jím i celým jeho týmem. Prý si to totiž rozmysleli a do odvety nepůjdou, protože prý férově vyhráli. Nikdy jsem neprohrál na KO a nestalo se to ani tehdy. Rozhodčí dokonce ani nijak neodpověděli na protest mého týmu. Chování Hoškova týmu ukazuje nejen na srabáctví, ale i na nedostatek respektu. 
Davide, pokud tohle uděláš, tak budeš vnímaný jen jako oportunista, který poskočil jen díky štěstí a ne férové bitvě. Ty i tvůj tým jste banda srabů, kteří nechtějí získat výhru férově. Pomstím se sám a nebo to za mě udělá život. Dej se dohromady a dokaž, že jsi chlap. Bojuj se mnou! Pokud nebude, tak navždy přijdeš o respekt,” rozohnil se Marcin Naruszczka na svém IG profilu.

O vyjádření jsme požádali i přímo Davida Hoška, který prý celou věc prokonzultuje s trenéry a poté dá vědět.

Úvodní foto via OKTAGON MMA
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *