Až tak?! Khamzat Chimaev hrozí, co provede drzému Costovi

Chimaev Costa

Minulý týden učinil prezident UFC Dana White velké oznámení. Khamzat Chimaev a Paulo Costa mají domluvený zápas na velkém turnaji UFC 294 v Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech 21. října. Očekávalo se, že Costa se tento víkend představí na UFC 291 v Salt Lake City proti Ikramu Aliskerovovi, ale tento souboj prý nakonec nebyl ani podepsán.

Pozadí tragédie slovenského MMA bojovníka? Na vině má prý být pouliční konflikt

O souboji Khamzat vs. Costa se mluvilo již několik měsíců a byl to zápas, který si fanouškovská základna přála. Třenice mezi oběma borci byly dobře zdokumentovány, protože oba bojovníci se loni dostala do ostré hádky v gymu UFC Apex a od té doby se navzájem trolují na sociálních sítích. 

Chimaev, který od minulého roku nezápasil, seděl v sobotu v první řadě na turnaji UFC Londýn jako speciální host, který se ale před fanoušky spíše skrýval. Během turnaje Chimaeva v zákulisí zachytili reportéři TNT Sports a zápasník se rozpovídal o nadcházejícím zápase s Paulem Costou, a slíbil, že svého soupeře donutí k pláči.
„Chystám se toho chlapa v kleci rozbrečet, jako to dělám vždycky,“ řekl Cimaev. „Rozbít někoho a vydělat peníze, tak nevím, rozbrečím toho chlapa a pojede domů do Brazílie. Nikdo ho nemá rád – proto mě všichni Brazilci podporují. Ten chlap není žádný Brazilec, takže ho půjdu tvrdě rozbít a rozbrečím ho.“

Zajímavé je i jak k tomuto souboji došlo. Costa se měl původně utkat s Ikramem Aliskerovem na turnaji UFC 291, ale necelých 14 dní před galavečerem v Salt Lake City, byl tento zápas zrušen a ohlášen Costův souboj s Khamzatem, který se uskuteční na turnaji UFC 294 v Abú Dhabí. Shodou okolností se na stejném galavečeru představí také Ikram Aliskerov, ten se utká s Francouzem Nassourdinem Imavovem. 

UFC 294 – Fight Card:

Islam Makhachev  vs.  Charles Oliveira 155 lbs

Paulo Costa  vs.  Khamzat Chimaev 185 lbs

N. Imavov  vs.  Ikram Aliskerov 185 lbs

Tim Elliott  vs.  Muhammad Mokaev 125 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *