Až tak?! Co vše Pena udělá pro další výhru nad Nunes?

Nunesová, která v prosinci přerušila svou sérii dvanácti vítězných zápasů, když ji porazila Penaová, vypadala před odvetou neuvěřitelně. Doslova žije ve své posilovně a zdá se, že je v nejlepší formě za celou svou kariéru. Bude zajímavé sledovat, která bantamová váha unikne z UFC 277 s titulem a jak to nakonec zvládne.

Julianna Peňa v prosinci na UFC 269 všechny šokovala, když porazila do té doby suverénně kralující Amandu Nunes. Tento víkend bude poprvé obhajovat titul v ženské bantamové váze a znovu v souboji s Nunes. Navzdory vítězství v prvním zápase proti je Peňa v odvetě stále sázkovým outsiderem. Je to proto, že Nunes je považována za nejlepší bojovnici všech dob a za někoho, kdo má “aurou neporazitelnosti”, ale Peňa si to o ní nemyslí.

Nebezpečný Makhmud Muradov? Mach prozradil, proč musel opustit ČR

“Fedor Emelianenko má auru, Conor McGregor, Mike Tyson, Dana White, ti všichni mají auru,” řekla Peňa během čtvrteční tiskové konference před zápasem. “Nevím o té auře, o které mluvíte v případě Amandy Nunesové. Já ji tam nevidím.”

Peňe trvalo osm let od vstupu do organizace, než dokázala vybojovat svůj první titul, takže nyní se šampionka pochopitelně nezastaví před ničím, aby si titul dokázala udržet. Peňa trvá na tom, že v sobotu udělá všechno pro to, aby Nunes neodešla s pásem pro šampionku bantamové váhy.

“Budu ji mlátit, kopat, tahat za vlasy – kousnu ji, vydloubnu jí oči, když budu muset,” řekla Peňa. “Udělám pro vítězství doslova všechno. Věřte mi, když říkám, že jsem připravena a ochotna zemřít. Ať to bude stát cokoli, udělám pro vítězství všechno, co bude třeba.”

“Já tam budu připravená být ještě lepší než ona,” kontrovala Nunes. “Opravdu bude čelit takové “lvici”, kterou minule neviděla, takže jsem připravená na cokoliv.”

Nunes v prosinci přerušila svou sérii dvanácti vítězných zápasů, kterou ji ukončila právě Julianna Peňa. Ovšem před odvetou vypadá brazilská zápasnice neuvěřitelně. Doslova žije ve svém gymu a zdá se, že je v nejlepší formě za celou svou kariéru. Bude zajímavé sledovat, která z žen bude odcházet z UFC 277 s titulem a jakým způsobem to zvládne.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *