Až tak? Bisping prý ví, proč Conor tak řádil na červeném koberci

Conor McGregor
Nedávno jsme vás informovali o dalším incidentu Conora McGregora. Bývalý dvojnásobný šampion sice stále léči zraněnou nohu, ale to mu samozřejmě nebrán v tom, aby se zúčastňoval zajímavých společenských akcí. Společně s partnerkou tak vyrazil na předávání MTV cen, kde narazil na rapera Machine Gun Kellyho. Z možné žádosti o fotografii se nakonec vyklubal spor, při kterém Ir po Kellym mrštil své pití a následně se pokusil soka udeřit, v čemž mu zabránila přítomná ochranka. Proč Conor tak vypěnil, když pak celý incident komentoval s tím, že vlastně o nic nešlo a že zve Kellyho i jeho přítelkyni Megan Fox na svůj další zápas?
Vémola vs Kincl 2?! Co na to promotér Novotný?

“Víte, sám jsem si to zažil. Sice jsem tam nebyl, když se Conor McGregor na předávání hudebních cen MTV utrhl ze řetězu, ale je mi jasné, co za tím vězí. Když jste po náročné operaci, tak vám dají prášky proti bolesti, po kterých ztrácíte rozum. Myslím, že byl Conor mimo právě kvůli lékům, které mu předepsali doktoři,“ myslí si bývalý šampion Michael Bisping.

Ten má samozřejmě s doktory bohaté zkušenosti, protože se během své bohaté kariéry několikrát zranil a navíc dlouhé roky řešil problém s okem. Až po konci kariéry vyšlo na povrch, že poslední zápasy v podstatě viděl jen na jedno oko.
“Člověk je po těch práškách sakra nervózní, nevyzpytatelný a naštvaný. Neomlouvám ho. Z toho, co jsem viděl, mi však bylo jasné, že tenhle stav jsem také zažil.”

Záběry zuřícího Conora obletěly svět, ale v konečném důsledku se vlastně naštěstí nic nestalo. Vrásky si z toho nedělal ano UFC prezident Dana White, “Mám aktuálně pod smlouvou 700 podobných bláznů a šílenců. Co bych si o tom měl jako myslet? Tohle se prostě čas od času stane. Nejsme tady přeci v Microsoftu. Tohle jsou bojovníci, kteří se živí tím, že bojují s ostatními bojovníky. V takovém odvětví se prostě občas stane něco šíleného.”Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *