Až do rána! Lela odhalila, jak probíhaly oslavy Karlose Vémoly po výhře nad Véghem

Vémola

Po pořádné výhře, na kterou se navíc čekalo několik dlouhých let, musela přijít i pořádná oslava, která se samozřejmě protáhla až do ranních hodin a není se čemu divit. Však to byl pro Terminátora nejspíš poslední a nebo maximálně předposlední zápas kariéry, což je hodně velký a důležitý moment.


Smutný David Kozma prolomil mlčení a nabídl reakci na tvrdé KO od Drákuly

Vémola, společně se svou manželkou Lelou a týmem, vyrazil do Duplexu, kde se evidentně královsky slavilo. Terminátorovi se totiž dostalo uvítání jako pravému šampionovi, kterým je. V Odvetě století totiž ubránil pás, který minulý rok obhájil rekordním KO v souboji s Langerem, který šel k zemi už po 7 vteřinách boje. 

 

Oslavy vyly sice bujaré, ale už v pondělí byl Vémola zpátky v gymu. Akorát s tím rozdílem, že netrénoval a jen se přišel na své kolegy podívat.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma_czsk)

 
    

Jako odměnu si Vémola dopřál smažák

„Zítra půjdu do své oblíbené české restaurace na Václavák, kde si dám smažák. Už čtrnáct dní o něm doma mluvím a manželka mi říká, drž hubu s tím smažákem,“ smál se Vémola na tiskové konferenci po turnaji a už se těšil, až si dá smažák, kteří si prý po vyhraných zápasech dopřávali i čeští hokejisté.

A co teď vlastně bude Vémola dělat, když skončil a MMA kariérou? „Mám pár zajímavých projektů, které bych chtěl začít dělat. Chceme rozjet projekt, na který jsem neměl moc čas. Rovněž mám kolem sebe skupiny lidí, kterým pomáhám s tréninky. Možná si pořídím svůj zookoutek a budu se starat o zvířata. Rád bych se angažoval v dobrých věcech. Chtěl bych být i součástí OKTAGONu, kde jde o nastavení podmínek, co bych mohl dělat,“ cituje Sport.cz.
   

Vémola končí, i když nás čeká Frankfurt

„Končit se mu bude špatně. Já jsem do OKTAGONu přišel jako šampion a jsem vděčný, že z něj mohu odejít jako šampion. Kdybych chtěl zůstat u všech met, kterých bude OKTAGON dosahovat, tak bych tady musel být do 60. OKTAGON roste neuvěřitelně. Já mohu celému týmu poděkovat a gratulovat. To, co dokázali, je neuvěřitelné. Všichni vidí krásný Eden, ale ty přípravy a ta práce od rána do večera. Palo s Ondrou se asi celý týden nevyspali. Klobouk dolů za to, co dokázali.

Německo je další meta, ale tím OKTAGON nekončí. Sky is the limit. Myslím si, že po tomto turnaji si s Ondrou sedneme ke stolu, protože budeme chtít, abych se stal nějakou součástí organizace. Nevím jak, ale určitě o podobně velké galavečery nechci přijít. Nějakou součástí bych chtěl být. Už však ne jako bojovník. Peru se s tím přes 30 let. Navíc jsem slyšel, že Sparta bude budovat nový stadion, což bude trvat 10 let. Na to asi čekat nebudu. Uvidíme, co s Ondrou vymyslíme. Na akcích budu, ale už ne jako zápasník. Já jsem ten odchod oznámil a myslím ho vážně. O to více, že mohu hrdě říct, že vše, co jsem si dal do hlavy, jsme dokázali. Od malých hal až po fotbalový stadion. Přišel jsem jako šampion a i jako šampion odcházím. To, jestli budu zápasit, je v rukou Ondry a Attily. Těm jsem odevzdal rukavice,“ vysvětlil Vémola v reakci na dotaz od MMA Shorties, že nemůže být u každé velké OKTAGON mety. Tedy minimálně ne jako bojovník, ale nějakou součástí organizace jistě bude i nadále, takže o něj úplně nepřijdeme.
 

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs Kartal

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Nazhand vs Handanagić

21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?
2 komentáře na “Až do rána! Lela odhalila, jak probíhaly oslavy Karlose Vémoly po výhře nad Véghem”

  1. Ty seš taková dementní píča, že blbější je snad už jenom Nesmrtelná teta Jiřina.. Odporná pizda s iq v mínusu! Chudáci rodiče, pokud na tom nejsou stejně, což by odpovídalo pokrevní linii

  2. Habzburskej Pysk

    Je potřeba takového zákona, co bude tyhle Idioty eliminovat! Mně bejt dnes 13-20, tak skončím stejně, protože prostě nejsou vzory! Jen toto neidentifikovatelné, ultrahloupé, oportunistické a afektované NIC! To samé platí třeba ve sportu! Pokud někdo nehulí čuráky jako Souček, není in! Neříkám rovnou házet ze skal, ale takovej malej, pěknej pavilón 50 metrů pod zemí bez možnosti odemknout celu, by ještě příští degeneraci mohl zachránit! A samozřejmě bez mobilů! Co umíš Lelo?! Robiem jútúbe.. Takže taky hovno… Píča zůstane píčou, i kdyby perly žrala!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *