Attila Végh reaguje na Pirátovu výhru

Attila Végh

Zápasník Samuel “Pirát” Krištofič  ze slovenského Spartakus Fight Gymu, dokázal porazit Poláka Marcina Naruszczku na body a získal prozatimní titul organizace OKTAGON MMA. Jak zhodnotil vítězství svého svěřence trenér Attila Végh?

Marcin Naruszczka reaguje na prohru s Pirátem

Samuel “Pirát” Krištofič dokázal na body udolat polského tvrďáka Marcina Naruszczku a stal se prozatimním šampionem střední váhy organizace OKTAGON MMA. Jeho výkon po zápase zhodnotil trenér a zápasník v jedné osobě Attila Végh. Ten také prozradil, že je rád, že se Spartakus Fight Gym může pyšnit nejvíce pásy v organizaci OKTAGON. Konkrétně mají nyní tři (Buchinger-Buday-Krištofič). 

“Jsem velmi spokojený, že Pirát zvítězil. Tím pádem se můžeme pyšnit, že máme nejvíce pásů v Československu v rámci organizace OKTAGON, což je pro nás i pro mě jako trenéra velká čest. Jsem na něj velmi hrdý. Věděli jsme, že Naruszczka není žádný slabý soupeř a Pirát nastupoval jako záskok na poslední chvíli, dozvěděl se to 14 dní dopředu. Měl zraněná žebra a vypadlo to, že zápas zrušíme. Díky bohu nakonec bylo všechno ok a šel do zápasu velmi dobře připravený jak po fyzické, tak psychické stránce,” řekl Attila pro Svět MMA

Jak Attila reagoval v průběhu zápasu a co říkal Pirátovi v přestávkách?

“Viděli jsme zápas, kde rozhodčí dali pět kol Pirátovi a tím pádem jsem byl velmi spokojený. Po každém kole jsem mu říkal, že lehce vyhrává. Po čtvrtém jsem mu řekl, že musí zabrat, abychom 100% vyhráli. Pak jsem viděl, že Nuruszczku rozhodčí upozorňoval a odebral mu bod, tak tím pádem už jsem věděl, že v zápase zvítězíme,” dodal Attila.

Pokud vše nyní půjde podle předpokladů, tak by se měl Krištofič utkat s Karlosem Vémolou o právoplatný pás šampiona organizace. Zatím se však neví, kdy Vémola bude moci nastoupit. Nejvíce se spekuluje o konci roku a turnaji OKTAGON v pražské O2 aréně. Ten by měl proběhnout 30. prosince. Pokud Vémola nebude připraven nastoupit, tak by měl být znám nový vyzyvatel.

Úvodní foto: OKTAGON MMA

1 komentář na “Attila Végh reaguje na Pirátovu výhru”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *