Attila Végh reaguje na kritiku, že má formu díky „sypání“ a dopingu

Végh

Už za necelé tři týdny nás čeká velkolepý turnaj OKTAGON 58, kterému vévodí Odveta století Vémola vs Végh 2, která slibuje zajímavou podívanou a možná i velká loučení. Zatím však nebudeme předbíhat, protože oba borci tvrdě dřou, aby si připsali důležitou výhru. Hlavně na Véghovi je znát, že trénink bere maximálně vážně, protože se doslova mění před očima, což mnozí přisuzují i „sypání“ a dopingu. Co na to slovenský veterán?


Velký kariérní posun?! Slovenský bijec Vlasto Čepo hlásí velkou novinku

„Tělo jsem na tuhle přípravu ladil už minulý rok, měl jsem to rozdělené na dvě části. Od ledna jsem začal na sto procent, takže mám pětiměsíční přípravu za sebou, což je na mně i vidět,“ rozpovídal se Végh pro Sport.cz.

Attila za poslední měsíce prošel opravdu působivou změnou, kterou mnozí přisuzují dopingu, což však Végh odmítá, „Změnil jsem se, ale samozřejmě lidi mluví, že jsem nasypaný, nasteroidovaný…. Ať se nasypou a vypadají takto. To, co jsem dokázal s tělem, je jen tvrdá dřina, strava, mentální nastavení, a to je celé. Lidi to můžou psát, ale především to píšou ti, co v jedné ruce drží pivo a k tomu mají půllitrový pupek. Říkají, že jsem nasypaný, ale já jsem stále otevřený testům na doping. V tomhle ohledu mám čisté svědomí.“

  

Végh by prý byl klidně otevřený testům, které však OKTAGON nedělá, což promotér Novotný mnohokrát vysvětloval tím, že je to finančně náročné, že neexistuje nezávislý aparát, který by řešil odvolání a podobně. Testování je hodně vzácné i ve světě a svým komplexním programe je v podstatě známé jen UFC.

„To je jedna z neuvěřitelných věcí. Jednou, až zakopeme válečnou sekeru a porazím ho, ideálně dvakrát, se ho v důchodu budu ptát, jak to kurva udělal. Já trénuji celý život a on se z buchty za měsíc promění na pekáč buchet. Já nevím, co tam na Slovensku žerou. To prostě neexistuje přípravek, který by z tučné gorily udělal tohle. Tohle udělal i při Zápase století, kdy z tlustého frajírka přišlo monstrum. Teď začal před měsícem trénovat a shodil asi 20 kg. Je to na něm vidět. Nedokážu to pochopit,“ divil se Karlos Vémola v Oss Castu.

 

Co nás čeká?

8.6. Praha – OKTAGON 58

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kincl vs Peňáz – o titul střední váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

Petrášek vs Sami

Rock vs Pokorný

Zawada vs Mazúch

Ilbay vs Tripšanský
   

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
    

21.9. – Brno – OKTAGON 60

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 61

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs ?

Engizek vs ?
1 komentář na “Attila Végh reaguje na kritiku, že má formu díky „sypání“ a dopingu”

  1. Pingback: Vítěz Frederico Komuenha přiznává, proč mu bylo Borárose vlastně líto | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *