Attila Végh předpovídá boxerský duel Vémola vs Marpo

Attila Végh Karlos Vémola
Jak asi všichni vědí, Karlos Vémola aktuálně stále léči zraněnou ruku, ale i přesto se mluví o hned 2 zápasech, do kterých by měl výhledově nastoupit. Pokud vše půjde dobře, tak půjde do akce už na konci roku. Na jubilejním turnaji OKTAGON 30 by se měl totiž utkat s Pirátem, kterému chce sebrat opasek. Zatím však nebylo potvrzeno, zda na souboj dojde, protože se čeká na výsledky vyšetření a vyjádření lékařů. Tak či tak by však měl jít Vémola do boje na konci února, kdy ho čeká boxerská bitva s Marpem. Souboje Vémola vs Marpo totiž vévodí dalšímu UDG turnaji, na kterém uvidíme i duel Boráros vs Štáfek. Jak Karlosův boxerský zápas vnímá jeho slovenský rival Attila Végh?
Rakic má “nového” vyzyvatele! Dá Procházkovi pokoj?

“Nevím, co od Karlose čekat. U Marpa vím, co čekat, protože už jsem viděl jeho předešlé zápasy v postoji a viděl jsem ho bojovat s Rytmusem. Vím, že je velmi šikovný a tvrdý. Je to takový bitkařský zápasník, žádný posera. Někdo o něm může říkat, že je raper, ale je to bitkař a miluje tenhle sport. Na druhé straně je Karlos, což je extrémně silný borec jak buvol. Jak už jsem říkal, že je jednostranný zápasník. Z deseti zápasů deset vyhraje stejně, že jde na zem a tam soupeře ukončí a nebo ho umučí a zlikviduje. Neviděl jsem však, že by s někým hezky zaboxoval. Ale třeba nás všechny překvapí a bude jak Manny. Neumím říct, ale jsem na to moc zvědavý, “ rozpovídal se Attila v rámci svého živého vysílání s fanoušky, při kterém primárně komentoval turnaj OKTAGON 27, kde nastoupilo hned několik jeho svěřenců.
Uvidíme tedy, jak se souboj vyvine. Duely Paul vs Askren/Woodley totiž ukázaly, že zkušenosti z oktagonu nemají v ringu moc velké uplatnění. Navíc je jasné, že pokud má někde Vémola slabinu, tak je to právě postoj. Na druhou stranu pravidelně trénuje, zatímco Marpo musí stíhat i hudební kariéru, rodinu a podobně.

Végh se rovnou vyjádřil i k blížící se titulové bitvě Pešta vs Puetz, ze které by mohl vzejít další soupeř pro Kalrose Vémolu, “Stephana znám velmi dobře, i Viktora jsem už viděl několikrát zápasit. Je to silný bojovník, ale mně je mnohem bližší Pütz.”
4 komentáře na “Attila Végh předpovídá boxerský duel Vémola vs Marpo”

  1. Karlos bude hladovej a Marpo s Rytmusem byla parodie na box takže to bude určitě zajímavější a vyrovnanější s Karlosem

  2. Pingback: To hovado! Vémola nekompromisně reaguje na Kinclovu výzvu | Shorties

  3. Pingback: Bývalý UFC bojovník a legendární rozhodčí brání Khabiba

  4. Pingback: Viktor Pešta Karlose Vémolu vůbec nezajímá, ale... | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *