Attila Végh má před sebou další velkou výzvu

Attila Végh
Attila Végh v rámci MMA naposledy zápasil na turnaji OKTAGON 15, kde dokázal hned v polovině prvního kola tvrdě ukončit Vémolu, ale to neznamená, že od té doby jen tak usnul na vavřínech. Naopak se věnuje svěřencům v SFG a na konci roku si střihl premiéru v boxu. Původně měl bojovat s Newtonem, se kterým to má v MMA 1:1, takže se završení trilogie nabízelo, ale bohužel zasáhl koronavirus, takže pohotově zaskočil Patrik Kincl, se kterým vítěz Zápasu století svedl poměrně vyrovnanou bitvu. Nyní má však Attila před sebou další velkou výzvu. Pro mnoho mužů by to byla doslova noční můra, ale Attila se těší. Co ho čeká?
White “idiotům” vysvětluje, proč Francisovi nepředal titul

“Přijal jsem výzvu, která mě vždy lákala. Málokdo ví, ale tanec je moje srdeční záležitost, i když tancovat vůbec neumím. O to větší sranda to bude. Proto jsem nemohl odmítnout nabídku, abych se naučil brutálně tancovat. Už brzy mě uvidíte zpět v akci v rámci Lets Dance,” oznámil Attila Végh na svém IG profilu.

Slovenský velikán se tak po boxu vrhne na tanec v oblíbené show. Jak se mu bude dařit? To uvidíme. Attila už sice asi moc zápasit neplánuje, ale z dlouhodobého hlediska by mu tanec přeci jen mohl pomoct i v boji. Naučí se totiž zase pohybovat trochu jinak, což by následně mohl využít v oktagonu a nebo v ringu.
Když je řeč o reality show, tak v jedné takové je aktuálně i Gábor Boráros, který je součástí právě probíhajícího Survivora. Pořad byl bohužel poznamenám problémy s koronavirem a navíc se zdá, že u fanoušků nevzbudil zrovna dvakrát pochvalné ohlasy. Obzvlášť u těch, kteří si zamilovali původní show Survivor. Ti vesměs kritizují přehnaně dlouhou stopáž, která se pak projevuje na dynamice celého pořadu, i produkční stránku, na kterou však účastnící nemají vliv. Sociálními sítěmi zatím hodně koloval Gáborův efektní výskok z vozíku, tak uvidíme, zda přidá i další úspěchy a zajímavé momenty.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *