Apollo Silva našel hodně zajímavý způsob, jak si přivydělat?

Už tuto sobotu nás na turnaji OKTAGON 43 čeká polovina druhého kola milionového projektu Tipsport Gamechanger, který nabídne souboje Kozma vs Lohoré, Glismann vs Van Suijdam a duel náhradníků Surdu vs Gogoladze. V bojích o miliony už bohužel nepokračuje Apollo Silva, který v prvním kole, možná i kvůli své zbytečné pasivitě, prohrál s Michailidisem. Známý bojovník však nejspíš našel jiný zajímavý způsob, jak přijít ke troše peněz.

Attila Végh předpovídá velkolepou odvetu Kincl vs Vémola 2

Na začátek je třeba říct, že se možná jedná o vtip, což se asi dozvíme až časem, ale Apollo včera nabídl hodně zajímavé story. Na svůj IG totiž umístil dost nevšední video, na kterém sice přímo nic neukazuje, ale jasně láká na nový soukromý profil, který si můžete předplatit. Když link rozkliknete, tak dojdete na známou platformu s pikantním obsahem, kde už má Apollo i první příspěvek, který lze zakoupit, který označil jako, „Miluju doma chodit nahý.“

Profil jsme si nezakoupili, takže nemáme tušení, zda se v příspěvku skrývá to, co Apollo ve story avizuje, ale možná nás nějaká fanynka informuje.

Stejně tak je však klidně možné, že si Silva hraje se svými fanoušky a na profilu má třeba svou hudbu, které se v posledních letech hodně věnoval. Tak či tak Apollo ví, jak k sobě přitáhnout pozornost.

Jak už bylo zmíněno, Silvu jsme naposledy viděli v boji v Ostravě, kde bohužel prohrál na body. Aktuálně pak nemá naplánovaný žádný další zápas, tak uvidíme, kdy se nám znovu představí v boji. Přeci jen je totiž většinou zárukou skvělé podívané.

  

I VanZant našla zajímavé cesty, jak vydělat velké peníze

Paige VanZant totiž v souvislosti s kartičkovým obchodem svého manžela nabídla do dražby speciální kartu, kterou vylepšila svým polibkem a podpisem. Fanoušci pak mohli ve spuštěné dražbě bojovat o to, kdo tento kousek získá. Možná tomu nebudete věřit, ale nakonec padlo celkem 102 nabídek s tím, že cena se zastavila na částce 13 200 dolarů, což je v přepočtu téměř 300 000 Kč. PvZ si tak jednou kartou s polibkem a podpisem přišla na více než čtvrt milionu korun, což už je opravdu úspěch.

Zajímavostí je, že ani u tak vysoké částky nebylo poštovné v ceně, takže fanoušek nakonec musel zaplatit 13 200 dolarů a k tomu ještě 5,55 dolarů poštovné, což už mu asi tolik nevadilo.

Zmíněná dražba je však jasným důkazem toho, jak velký zájem o Paige VanZant v některých kruzích stále je. Můžeme si tedy jen domýšlet, kolik inkasuje ze soukromých profilů, které plní až překvapivě explicitním obsahem, který odhaluje v podstatě doslova všechno.

 

Bude ještě PvZ pokračovat v BKFC?

„Budu s ní mluvit a je možné, že se vrátí na velkou kartu, kterou máme v dubnu,“ řekl BKFC šéf Feldman před časem pro Mirror Fighting. „Pokud se tak nestane, tak je pravděpodobné, že se do BKFC už nevrátí. Vydělává hodně peněz svými dalšími podniky a možná už nechce dělat tohle. To se však dozvím tento týden, kdy s ní budu mluvit.

Určitě je v naší organizaci vítána, ale jde o to, co chce vlastně dělat. Myslím si, že naše zápasy jí  pomáhají v dalších zdrojích příjmů. Dává jí to pozornost, aby mohla získat fanoušky pro své další zdroje příjmů. Nemyslím si, že by odmítla zápasit kvůli penězům. Myslím si, že jediný důvod, proč by to odmítla, je, že už nemá chuť bojovat.“

VanZant totiž před časem rozjela soukromé platformy, které plní pikantním obsahem a které samozřejmě vydělávají spoustu peněz. Je tedy otázkou, zda chce znovu nastoupit do boje a riskovat zranění.

„V BKFC dostávala podstatně víc peněz než v UFC,“ dodal Feldman. „Podepsat s ní smlouvu mi dávalo smysl, protože si všichni říkali, proč chce tahle modelka dostávat rány holými pěstmi do obličeje. Lidé byli zvědaví a proto jí sledovali.

U někoho jiného to možná nefungovalo, ale pro mě to byla dostatečná motivace k tomu, abychom jí upsali. Kdybych měl možnost udělat přesně totéž znovu, udělal bych to.“