Andrew Tate má hodně zajímavý vzkaz a výzvu pro Jakea Paula

Andrew Tate Jake Paul

Zatím to sice nebylo ani zdaleka oficiálně potvrzeno, ale spekuluje se o tom, že by se Jake Paul mohl ve svém dalším zápase utkat s hvězdou sociálních sítí Andrew Tatem. Původně to sice vypadalo na souboj s Furym a poté Rahmanem, ale ani jeden z duelů nevyšel, takže se prý Paul zaměřil na bývalého kickboxera a nyní úspěšného podnikatele, který má pro Jakea jasný vzkaz a výzvu, na kterou by mohl bývalý YouTuber rozhodně slyšet.

Organizace Clash of the Stars uloví hodně kontroverzního politika?

“Chápu, že už potřebuješ, aby tě někdo probral a srovnal s realitou. Kdybych si vydělal miliony tím, že bych okrádal malé děti na YouTube, tak bych asi taky žil v nějakém snovém světě. Musím ti však něco říct o bojových sportech. Tam venku je obrovské množství borců, kteří nikdy nebudou ani zdaleka tak slavní a bohatí, jako jsi ty, ale kteří by ti bez problémů nakopali prdel a totálně tě zničili. Bojové sporty jsou nejtěžší sport na světě. Lidé obětují celé své životy tomu, aby se někam dostali a většina z nich to stejně nedokáže a nedočká se žádné pořádné odměny. Většina z těch lidí nedostane zpět to, co do toho dají, ale i přesto by ti snadno nakopali prdel.

Já jsem jeden z těch šťastnějších, protože se mi podařilo vydělat peníze. Nedám sice do sázky 50 milionů dolarů, ale klidně dám 3. Tady je tedy moje nabídka. Já dám tři miliony dolarů, ty dáš tři miliony dolarů a vítěz prostě bere všechno. Jsem 5 let po konci kariéry a navíc jsem kickboxer. Nikdy jsem box nedělal. Pět let jsem si teď seděl, kouřil doutníky a užíval si s holkami. I přesto se s tebou kdykoliv utkám. Zapomeň na to, že bys dostal přes hubu od Conora. Zapomeň na to, že bys dostal přes hubu od Floyda. Chceš s nimi zápasit, abys pak mohl říct, že jsi přeci prohrál s Conorem. Co řekneš, až prohraješ se mnou? Vymlátím z tebe duši,” vzkázal Andrew Tate.
 

Případný souboj Paul vs Tate by byl rozhodně jedním z největších influencerských soubojů vůbec. Tate totiž v poslední době doslova vybuchl na Tik Toku, který je plný různých jeho videí a mouder. O pozornost by tedy nebyla nouze. Je však otázkou, zda by Paul podobného soupeře přijal. Tate má totiž na kontě desítky zápasu v kickboxu, ve kterých byl poměrně úspěšný. Uvidíme tedy, jak se tento příběh dále vyvine.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *