Amazon oznamuje pokračování Road House! Vrátí se Conor McGregor?

Po úspěšném remaku akční klasiky Road House z roku 1989 od společnosti Amazon asi nikoho nepřekvapí, že studio již pracuje na pokračování. Road House na Prime Video překonal rekordní hranici 50 milionů diváků po celém světě. Ukáže se v dalším pokračování i záporák Conor McGregor?

Tak to je hodně nečeká bitva! Gábor Boráros se utká s OKTAGON hvězdou

Podle zprávy serveru Variety studio Amazon potvrdilo, že příběh bývalého bojovníka MMA Elwooda Daltona bude pokračovat. Hlavní herec Jake Gyllenhaal by si měl svou roli zopakovat, žádné další podrobnosti však nebyly zveřejněny. „Jak jsme viděli letos na jaře, svět se zbláznil do ´malého filmu´ Road House,“ řekla šéfka studia Amazon MGM Jennifer Salke na pódiu v newyorském Pier 36. 

Film, který byl uveden 21. března, šel rovnou na streamovací platformy, což režiséra Douga Limana velmi mrzelo. Přesto to nezabránilo tomu, aby Road House začal žít vlastním životem a během prvních dvou týdnů přilákal více než 50 milionů diváků. Nedávno Amazon potvrdil, že celková sledovanost je více než 80 milionů.
V původním filmu, v němž hrál Patrick Swayze, se příběh soustředil na tajemného vyhazovače, který cestuje od baru k baru a každý podnik vyčistí tím, že eliminuje grázly, kteří dělají problémy. Remake vychází z podobné premisy, i když mění prostředí z malého městečka v Missouri na fiktivní město Glass Key. 

Kromě Gyllenhaalova záhadného hrdiny se ve filmu objevil také bývalý šampion UFC Conor McGregor v roli vyšinutého bitkaře jménem Knox, kterého si najme hlavní záporák filmu, ztvárněný Billym Magnussenem. Ačkoli Gyllenhaalova postava byla hlavním tahounem filmu, mnozí tvrdili, že irská hvězda Conor McGregor si svým naprosto nevázaným výkonem ukradl celou show pro sebe. Bohužel se zdá, že se „Mystic Mac“ do druhého dílu nevrátí. „Gratuluji, lidi,“ napsal McGregor na své Instagramu, když viděl, že se chystá další pokračování filmu. „Přeji vám všem hodně štěstí.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *