Alex Pereira utřel drzého Costu, který se vysmál jeho tréninku

Pereira Costa

To, že jsou Alex Pereira a Paulo Costa krajani z Brazílie, ještě neznamená, že jsou přátelé. Costa je totiž poslední roky vyhlášený svým trollingem a rýpáním, se kterým si nebere servítky. Naposledy se mírně opřel právě do bývalého šampiona střední váhy, který si to však nenechal líbit a Costu pohotově setřel.

Tak tomu neuvěříte! Při čem si Hill „zbytečně“ poranil nohu a jak dlouho bude mimo?

„Ježíši, tak tohle nevypadá vůbec dobře,“ rýpl si Paulo Costa do Pereiry. Costa totiž sdílel video, na kterém Pereira trénuje s viditelně lehčím borcem, který ho však poměrně bez jakýchkoliv problémů dostává na zem, což je samozřejmě Poatanova velká slabina.

 

„Já jsem s tímto tréninkem alespoň dosáhl na titul šampiona,“ připomněl Pereira, že jemu se Adesanyu podařilo porazit. Costa naopak v souboji se svým rivalem naprosto vyhořel a poté se vymlouval, že nemohl noc před zápasem spát, takže si dal láhev vína, což pak negativně ovlivnilo jeho výkon.

Je však pravda, že jestli bude mít Pereira někde mezery, tak to bude na zemi, s čímž jistě jeho další soupeř Jan Blachowicz počítá. Ten je navíc vyhlášený tím, že vystavuje stopky středním vahám, které se snaží přesunout do polo-těžké váhy. Však si stačí vzpomenout, jak porazil zmíněného Adesanyu a nebo tvrdě ukončil bývalého šampiona Rockholda. Nyní s Pereirou plánuje to samé, tak uvidíme, jak se mu bude dařit. Poatan totiž dlouhoobě ukazuje, že má v ruce granát, který ustojí jen opravdu málokdo.
   

Pereira se nebrání návratu do střední váhy, ale nyní cílí na polo-těžkou

„Nemám problém se vrátit do střední váhy. Kdybych na červencový zápas musel shodit do střední váhy, tak to udělám. Je však rozumnější, když dám svému tělu trochu pauzu. Vidím to tedy tak, že v polo-těžké váze zvládnu tak dva nebo tři zápasy a pak se zase můžeme bavit o střední váze. Uvidíme, co bude,“ prozradil Pereira, že za střední váhou zatím nezavřel dveře.

Pokud však dokáže porazit Janka, tak bude mít před sebou nejspíš další titulovou šanci. Šampion Hill se totiž zranil a uvolnil titul, takže jedna z variant je, že se vítěz zmíněného duelu následně utká s Jiřím Procházkou o titul. Vše se však zatím řeší, tak uvidíme, jaký bude výsledek. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *