Alex Lohoré má jasný vzkaz pro vedení organizace OKTAGON MMA

Lokhoré OKTAGON Novotný Neruda

Alex Lohoré na začátku roku dokázal hned v prvním kole ukončit Zdeňka Polívku, díky čemuž si vysloužil titulovou šanci. Právě v návaznosti na poslední výkon pak mnozí fanoušci předpovídali, že Kincla porazí a stane se tak novým šampionem, ale nakonec bylo všechno jinak. Patrik totiž předvedl naprosto dominantní výkon a Alexe doslova zdemoloval v polovině prvního kola. Lohoré poté oznámil, že se vrací zpět do welteru, kde ho nyní na turnaji OKTAGON 38 čeká zápas s Juráčkem. Tím však jeho plány ve welteru ani zdaleka nekončí.

Macek reaguje na zranění Žraloka! Novotný doplňuje informace k Magardovu titulu

„OKTAGONe, slyšel jsem, že máte nový projekt Tipsport Gamechanger o 1 milion euro, ale pořád tam nikde nevidím svoje jméno. To se snad bojíte, že si ten milion uloupím pro sebe? Však moc dobře víte, že jsem váš nejlepší bojovník. Jsem také ten nejzábavnější bojovník, takže tam prostě musím být. Nicméně 30.12. budu bojovat s Juráčkem. V tomhle zápase vám jasně ukážu, z jakého těsta jsem, čeho jsem schopný a pro prostě musím být součástí Gamechangeru,“ vzkázal Lohoré skrze OKTAGON MMA profil.

Ukazuje se tedy, že tady máme další zajímavé jméno, které má zájem o milionovou pyramidu. Alex nebyl nasazen v rámci první osmičky, takže by se nyní rád ucházel o jedno ze sedmi míst, které v základní pyramidě zbývají. Nedávno bylo totiž potvrzeno, že se v pavouku nakonec ukáže i Pirát, který na první dobrou nabídku odmítl, ale nakonec si to přeci jen rozmyslel.

Otázkou jen zůstává, kolik bojovníků mimo OKTAGON tímhle tempem v pyramidě uvidíme. Původně byl totiž projekt prezentovaný jako evropská liga mistrů, takže se mělo za to, že dojde na střet bojovníků z celé Evropy. Vše je samozřejmě hodně limitované platnými smlouvami s dalšími organizacemi, ale i tak se počítalo s tím, že uvidíme nové zajímavé a kvalitní tváře, na což zatím úplně nedošlo, ale samozřejmě je ještě k dispozici celá řada míst, které se budou v následujících týdnech zaplňovat.

  

Novotný o polských zástupcích i Lohorém

„Určitě ne,“ reagoval Ondřej Novotný ve svém vysílání na otázku, zda do Tipsport Gamechangeru půjdou i KSW welterweight bojovníci. Obecně to asi vypadá tak, že Polsko v pyramidě nebude mít svého zástupce, protože OKTAGON věc samozřejmě bere i teritoriálně a s ohledem na budoucí plány, takže můžeme spíš čekat nějaké jméno z Anglie nebo Irska, kam se organizace příští rok pravděpodobně chystá.

KSW borci tedy ne, ale místo toho Novotný naznačil, že bychom se mohli dočkat jiného dalšího člena milionového pavouka. „Je jasné, že Lohoré by chtěl. My bychom chtěli, ale teď ho čeká zápas s Juráčkem a tam musí prokázat své kvality. Jít po prohře do Gamechangeru možné je. Neříkám, že ne. Uvidíme. Navíc jsme řekli, že vy budete mít tu divokou šestnáctou kartu, což podle mě bude zajímavé. Neznám případ, kdy by diváci/fanoušci mohli rozhodnout o tom, kdo se zúčastní a kdo získá 15 000 euro za prohru v prvním kole Gamechangeru, což jsou peníze. Alex Lohoré dal přes manažera vědět, že zájem určitě má. Teď však má před sebou Juráčka, takže uvidíme, jak to celé dopadne.“

  

Pirát poprvé odmítl, ale následně změnil názor

„Největší projekt, kterého se v dosavadním životě zúčastním. No, i přesto jsem ho napoprvé odmítl. Proč? To už bylo řečeno. Rozum mi to rozmlouval a stále si nemyslím, že je to dobrý nápad. No, tužba a vidina velikosti tohoto turnaje je silnější. Nevím, kam až se v pyramidě probojuji. To ukážou až samotné turnaje. No, srdce a tužby hledí na samotný vrchol,“ vysvětlil Pirát na svém IG profilu ve zkratce, že má stále za to, že to není úplně dobrý nápad, ale že by nejspíš hodně litoval, kdyby projekt vynechal a nezúčastnil se ho.

„Nakonec jsem se i přesto rozhodl, že do pyramidy půjdu. Proč? Protože je to něco velkého. Je to první takhle velká pyramida v Evropě. Vždy mě bavilo a vždy jsem toužil být součástí něčeho, co je velké a průlomové. Bude to na trhu úplně něco nového. Nový formát. Hlavně ta velikost celé té věci mě nakonec přesvědčila, že to chci a že se kvůli tomu chci trápit s váhou,“ vysvětlil také Samuel ve svém videu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *