Alex Cverna se zastává kamaráda Karlose Vémoly a posílá Vondráčkovi výzvu

Cverna Vondráček

Karlos Vémola včera na svém IG profilu informoval o ne zrovna příjemném setkání s Petrem Vondráčkem, který ho prý v gymu vyzýval na souboj, na což Terminátor následně reagoval a poslal nabídku na společný sparring, při kterém by si oba borci mohli vše vyříkat. Na celou událost pohotově reagoval i Alex Cverna aka Cverminátor, který se kamaráda zastal a pohotově poslal Vondráčkovi vlastní výzvu.

Cože? Kdo je prý favoritem možné titulové bitvy Hill vs Procházka?

„Vondráček nabídku na zápas se mnou dostal už asi třikrát, ale tohle už opravdu přehání. Startovat na někoho v gymu, kde se to nedělá? Tam jsme si všichni rovni. Pokud má Petr tolik energie jít do zápasu, tak ať už se konečně vzchopí a jde se mnou. Věkově jsme si rovni, tak ať jde. Blíží se další Fight Night Challenge, tak si to tam můžeme rozdat tvrdě a silně. Tímto ho vyzývám! Nelíbí se mi, že uráží mého kamaráda a brášku Karlose. Pokud má takové koule, jak ukazuje, tak ať jde a dá si to se mnou na pořádné bomby a s pořádným chlapem. Tohle už přehnal… Petře, jdeme na to. Napíšu Attilovi, že jdeme na to, takže se připrav a nech těch keců okolo. Jsem tady,“ zastal se Alex Cverna svého kamaráda a poslal směrem k Petru Vondráčkovi jasnou výzvu.

Tu pak Alex doplnil i videem, které zaslal MMA Shorties a ve kterém doplňuje, že už je souboj s Attilou Véghem předjednaný a že se klidně může na další Fight Night Challenge akci odehrát.

 

Karlos Vémola o setkání s Vondráčkem a jeho vlastní výzva

„Dneska jsem byl trénovat v LANNA gymu a dorazil tam zase ožralý a nebo jinak omámený, jak on to umí, Petr Vondráček a začal tam na mě řvát, že se se mnou chce prát a dělal tam bordel do té doby, dokud ho trenér Yakuza nevykázal a nevyhodil z gymu.

Péťo, já jsem s tebou nikdy žádný problém neměl. Já do té doby, než uděláš někde nějakou ostudu, tak ani nevím, že existuješ. Ty máš však poslední dobou problémy se všemi lidmi kolem sebe. Přestaň se chovat jako kunda. Ty doby, kdy jsi měl trochu koule, už jsou dávno pryč. Bohužel jsi důchodce, takže by nám žádný promotér zápas nedal, i když vím, že by sis to asi moc přál.

Pokud se mnou máš nějaký problém, tak normálně přijď do gymu. Do Monster gymu nebo Reinders gymu. Tam si můžeme dát sparring a normálně si to vyříkat bez pokřikování a nadávání. Nechám to na tobě, jestli si vezmeš rukavice a nebo ne. Doraž do gymu a začni se chovat jako chlap a přestaň na mě pořvávat na ulici a v gymu jako kunda,“ rozpovídal se Karlos Vémola na svém IG profilu o nedávném zážitku a hned Vondráčkovi poslal výzvu na společný sparring.

Zmíněný Petr Vondráček se nedávno loučil s kariérou soubojem s Petrem Karešem, který nabídl hodně atraktivní podívanou, ale také drama na konci, kdy se Vondráček dostal do sporu s Karešovým trenérem. Obecně však došlo na zakopání letité válečné sekery a vyhlásil se mír.

Uvidíme tedy, jak to dopadne v případě sporu s Vémolou, který nabídl společný sparring, při kterém by si oba borci mohli své neshody vyříkat.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *