Alex Cverna reaguje na remízový duel s Pirátem

Pirát Kincl Végh Cverna
Po letech došlo na to, na co jsme všichni tak dlouho čekali – Alex Cverna se představil v boji. Na turnaji Fight Night Challenge se utkal s prozatímním šampionem střední váhy organizace OKTAGON MMA a vítězem druhé řady reality show OKTAGON Výzva Samuelem Krištofičem aka Pirátem. Mezi oběma borci byl rozdíl zhruba 20 Kg, což se také projevilo při zápase, protože bylo vidět, že se Krištofič nechce pouštět do žádné větší přestřelky a místo toho boxoval na distanc a nebo se naopak snažil svazovat, aby eliminoval riziko. Nakonec z toho tak byla remíza, i když fanoušci prý spíš viděli vyhrát Cverminátora. Ten je však hlavně spokojený, že si konečně zabojoval.
Fight Night Challenge reaguje na problémy s PPV přenosem

“Jsem rád, že ten zápas byl. Moc jsem se hlídal, aby se mi nic nepřihodilo. A zápas byl dobrý, myslím, že se lidem líbil. Já jsem si to moc užil. Mám teď kolem sebe skvělý tým, který se o mě stará. Michal Vančura a kluci ze Spejbl gymu. Jsem nečekal, že mě tak přijmou. Za to jim moc děkuji. A děkuji Rytmusovi, že mi zavolal a chtěl mě na tomto večeru. A taky děkuji Pirátovi, fakt je to bojovník, že to se mnou vzal. A Karlosovi, skvěle to uváděl. Je to prostě skvělý sportovec, ale i když je to už důchodce. A skvělá akce Fight Night Challenge. Není zvykem, že na boxu je tolik lidí. Proste byla to jízda,” reagoval Alex Cverna pro MMA Shorties.
Během zápasu došlo i k jednomu spornému momentu, kdy Pirát po roztržení nepočkal na pokyn rozhodčího a okamžitě se do Cverny pustil, který se však v ten moment nebránil. Inkasoval tak rychlou sérii úderů na bradu, které s ním však moc nezahýbaly, “Něco jsem tam nachytal, ale nic. Akorát jsem byl naštvaný, protože rozhodčí řekl stop nebo break, tak jsem dal ruce dolů a on toho využil. Byl jsem naštvaný, ale jak říkám, měl jsem velkou radost, že si mužů zaboxovat.”

Zápas sice skončil “jen” remízou, ale pro Alexe je rozhodně výhra to, že se dostal do zápasu a měl šanci pobavit fanoušky, což se mu určitě povedlo.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *