Alex Cverna narušil vážení RFA a vyzval obra!

Cverna

Ještě před prvním turnajem organizace RFA, který má podtitul Warm Up, jsme se dočkali veřejného vážení, které přineslo i menší pozdvižení v publiku. O to se postaral zápasník Alexender Cverna, který by se rád utkal s Tomášem Možným!

Paulo Costa obdivuje ruského “vůdce” Putina?!

Organizace Real Fight Arena má před sebou první turnaj, ale ještě před ním, bylo na programu veřejné vážení. Do Bratislavy dorazil také zápasník těžké váhy Alexander Cverna, který přijel podpořit Michala “Palce” Reissingera. Ten se zítra střetne se slovenským obrem Tomášem Možným. Právě když se na váze objevil slovenský zápasník, tak se začal hlasitě ozývat Alexander Cverna. Jak můžete vidět na přiloženém videu od Ondřeje “Spejbla” Hutníka (v čase od 11:40), tak si Cverna nebral servítky a na Možného si věří!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondřej Hutník (@spejblfighter)

My jsme se zeptali promotéra RFA Borise Marhanského, co na potenciální souboj dvou gigantů říká: Ako som videl Cvernu vyzývať Možného, ​​že ho zbije, tak sa nám začal rýsovat zaujímavý zápas v ťažkej váhe. Sme tomu naklonený. Cverna chce MMA zápas, tak uvidíme ako sa dohodneme s Tomašom. Ten sa teraz plne sústreďuje na svoj zajtrajší zápas s Reissingerom, takže sú to otázky, ktoré budeme riešiť po zápase.”

Marhanský také odpověděl, jak byl spokojený s dnešním vážením: S verejným vážením sme spokojní. Atmosféra bola výborná a bolo cítiť aj napätie pred zajtrajšími zápasmi. Na zajtrajší Warm Up sa veľmi tešíme a veríme, že ľuďom predvedieme paradnú show.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *