Aleksandar Rakic přísahá, že Procházku rozebere

Rakic Procházka

Aleksandar Rakic přísahá, že Procházku rozebere

Jak už asi všichni víte, minulý rok se hodně spekulovalo o možném souboji Rakic vs Procházka. Oba borci totiž byli v žebříčku polo-těžké váhy hodně blízko u sebe, takže se zápas nabízel. Oba navíc mají hodně atraktivní styl, který často vede k ukončení, díky čemuž by rozhodně šlo o hodně zajímavou podívanou. Rakic však tehdy přímo z Prahy vzkazoval, že o souboj nemá zájem, protože se soustředí jen na to, co je před ním a ne na to, co je za ním. Ve chvíli, kdy Jiří Procházka díky druhé UFC výhře v řadě poskočil na druhé místo divize a odsunul tak Aleksandara na třetí místo, však začal Rakic prohlašovat, že zápas dává smysl a mohl by jasně rozhodnout o dalším titulovém vyzyvateli. K tomuto názoru se nyní dokonce přidal i šampion Jan Blachowicz.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/20/jon-marianek-vraci-uder-krali-severu-malachovi/

“Věřím, že se mi Glovera podaří porazit, takže znovu obhájím titul šampiona a později mi možná dají Jiřího Procházku. Myslím si však, že by se měl nejprve utkat s Rakicem, ať zjistíme, kdo je vlastně lepší. Mnoho lidí také zapomíná na Ankalaeva. Ten je totiž taky ve hře a možná právě on bude po Gloverovi další vyzyvatel,” rozpovídal se Jan Blachowicz v jednom z posledních rozhovorů.

Rakic pak přispěchal s pohotovou reakcí, “Souhlasím se šampionem Blachowiczem. Jeho čas také přijde, ale prvně rozeberu Procházku. Přísahám. Nenechme polo-těžkou divizi stát a dejme věci do pohybu.”

Rakic ve svém příspěvku na Twitteru označil i UFC prezidenta Danu Whitea a matchmakera pro vyšší váhové kategorie Maynarda. Najednou tedy začíná za zápas s Procházkou vášnivě lobovat, ale je otázkou, jaké má plány vedení. Hned několikrát totiž zaznělo, že bude Denisa další titulový vyzyvatel a že by měl dokonce figurovat jako oficiální náhradník pro titulový souboj Blachowicz vs Teixeira, který je naplánovaný na září.

V rozhovoru s Jamesem Lynchem navíc Rakic prohlašoval, že je nejrychlejší bojovník v rámci polo-těžké váhy a že se každým zápasem postupně zlepšuje. Je prý tedy jen otázkou času, kdy doručí další ukončení a nebo nějakou submisi. Uvidíme tedy, zda dopadne duel s Procházkou a nebo jestli Rakic bude muset bojovat s někým níže postaveným, což, jak víme, nemá rád.

1 komentář na “Aleksandar Rakic přísahá, že Procházku rozebere”

  1. Pingback: Výplaty: UFC Vegas 29: Korean Zombie vs Ige | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *