Aldo vs McGregor z Lidlu? Tohle se tedy Clash sakra nepovedlo

Clash

Organizace Clash of the Stars samozřejmě s ohledem na své zaměření vyvolává hodně rozporuplné reakce. Pokud bychom však měli vypíchnout něco, co se organizaci opravdu dařilo, tak to byly promo mini-filmečky, které vždy měly nápad a originální zpracování. Dočkali jsme se tak například proma na styl filmů Saw a nebo Hvězdných válek. Poslední podobné promo však sakra zklamalo.

Organizace OKTAGON MMA bohužel přichází o skvělého šampiona

Zdá se, že organizaci Clash of the Stars přeci jen, co do proma, trochu došel dech. Další turnaj, na kterém se bude korunovat první šampion, totiž nabídl promo, které připomíná legendární video k souboji Aldo vs McGregor. Bohužel však ani zdaleka nemá tak zajímavou atmosféru, takže nakonec vyznívá jen jako laciná napodobenina bez většího nápadu. Však se podívejte sami.

 

 

S ohledem na to, jak rychle se turnaj vyprodal, se možná na promu šetřilo, čemuž by se nikdo nemohl divit. Jednotlivé postavy se navíc postarají o propagaci samy, takže nebylo nutné do videa přehnaně investovat. Jen je škoda, že Clash nedokázalo udržet vysokou laťku, kterou v minulosti nastavilo.

  

Dostane se Clash až do O2 Arény?

„Bohužel to nejde. My bychom rádi… Respektive chceme, míříme do větších hal, ale hledáme zatím vhodné termíny. Takhle rychle s tím ale čarovat nejde,“ reagoval promotér Tomáš Lesy pro iSport.cz na otázku, zda se vedení aktuální akci nesnažilo přesunout do O2 Arény, která by se však možná vyprodala, „Je to možné. Zápasová karta je fakt dobrá. Věděli jsme to, už když jsme ji stavěli a potvrdilo se to během tiskovky a potom na prodejích. Takže jo, tato karta by možná mohla z velké části O2 arenu naplnit, třeba i úplně. Budeme muset příště postavit ještě lepší a cílit na velkou O2 arénu.“

V čem že je tedy startovka tak atraktivní? „Hlavní taháky jsou, tak jak by měly, od vrchu. To znamená od hlavního zápasu směrem dolů, a tak to bylo i koncipováno. Titulový duel mezi Markem „Datlem“ Valáškem a Tomášem „Dynamem“ Křižanem lidi velmi zajímá. Potom samozřejmě zápas Tadeášů: Veselý vs. Růžička. To je vyhrocený, osobní souboj pod speciálními pravidly, což diváky bude taky zajímat, jak to bude vypadat. I souboj Diego Kotlár vs. Karlos Benda je hodně vyhrocený, dívčí zápasy a speciální duely, které v Clashi ještě nebyly. To diváky samozřejmě vždycky táhne. Karta je opravdu různorodá a od prvního zápasu bude zajímavá.“

 

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Riad 


1 komentář na “Aldo vs McGregor z Lidlu? Tohle se tedy Clash sakra nepovedlo”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *