Advokát reaguje na Růžičkovo řádění! Jakou vážnou dohru by mohlo mít?

Růžička

Tadeáš Růžička se z Thajska, kde byl několik měsíců a kde stihl i jeden zápas, který prohrál kvůli velké tržné ráně v obličeji, do ČR vrátil s tím, že chce rok 2023 hodit za hlavu a že chce ukázat, že je hlavně bojovník, který dokáže podávat skvělé výkony a bavit především svým umem a ne kontroverzí a kauzami, kterých se kolem něj objevilo hned několik. Bohužel se však ukázalo, že šlo zatím jen o prázdná slova. Sám Růžička se totiž na svém IG profilu pochlubil dalším agresivním videem.


Šílená suma?! Jakou hodnotu má dnes rozjetá organizace OKTAGON MMA?

„Tyhle pády ukážou pravý charakter. Jestli se z toho člověk dokáže vyhrabat, nebo ne. Pro mladé kluky jsem vzorem. Když uvidí, že se nedaří a je třeba něco změnit a šlápnout do toho, tak se to všechno otočí. Takhle jsem to i plánoval, furt mám velkou podporu. Jak do mě šla média, tak mi naopak dala brutální sledovanost. Na Instagramu mám u stories denně 40-50 tisíc zobrazení. Je mi jedno, zda to jsou hejtři, nebo fanoušci. Dneska rozhodují čísla a podle toho se určují peníze za zápas,“ uváděl Růžička v rozhovoru pro Sport.cz.

A právě zmíněné desítky tisíc sledujících měly v noci ze soboty na neděli možnost sledovat další zvláštní IG story, které už sice Mawar smazal, ale i přesto koluje sociálními sítěmi. Objevilo se například i na webu TN.cz.

„Byl jsem opilej, dělali si ze mě prd*l, tak jsem si to natočil klasicky, nic se nestalo,“ komentoval Růžička stručně pro Sport.cz.
    

Samozřejmě záleží na tom, jak to bude policie řešit. Může to být klasifikované jako trestný čin výtržnictví, což by automaticky mohlo znamenat, že se v té podmínce neosvědčil a tu podmínku soud promění na vězení,“ cituje server AntiYouTuber advokáta Pavla Štangla, který se mimo jiné věnuje i trestnímu právu.

Ta situace rozhodně není ideální. Může to být také klasifikované pouze jako přestupek proti občanskému soužití, ale to záleží na mnoha aspektech. Může to být také klasifikované jako nebezpečné vyhrožování, je tam toho opravdu hodně. Pokud by se ale jednalo pouze o přestupek, neznamená to přeměnu té podmínky.“
 

1 komentář na “Advokát reaguje na Růžičkovo řádění! Jakou vážnou dohru by mohlo mít?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *