A sakra! OKTAGON Jedi má problém? Do hledáčku si ho vzal neporažený borec

OKTAGON Wanliss

Na sobotní OKTAGON Štvanici jsme se dočkali i hodně zajímavého debutu Akoneho Walnisse, který nabídl atraktivní nástup na styl hvězdných válek. Sám Wanliss si říká Jedi, ale ve skutečnosti nepřísluší k ani jedné straně, protože je prý třeba hledat balanc mezi temnou a světlou stranou síly. Tak či tak mu to evidentně vychází, protože doručil rychlé TKO a připsal si tak důležitou výhru. Následně ukázal na 3 možné soupeře, čímž si dost zavařil, protože jeden z nich due přijal a druhý si už na něj brousí zuby.

Trůn je volný! Promotér Novotný oficiálně potvrdil odebrání OKTAGON titulu

„Všichni pocítí mou sílu. Už brzy přijde jejich čas,“ sdílel Walniss grafiku, na kterou umístil fotky Bahníka, Širokého a Nafuky. Právě s prvním jmenovaným se utká na listopadovém turnaji v Manchesteru, což slibuje hodně zajímavou podívanou. Oba borci totiž vynikají v ukončeních, takže se dá předpokládat, že nebude třeba služeb bodových rozhodčích.

„Hlavně na mě prosím netas ten tvůj světelný meč,“ reagoval neporažený Nafuka, kterému se předpovídá velká budoucnost. V OKTAGONu si totiž zatím počínal naprosto dominantně, takže se o něm mluví jako o možném dalším Keitovi, který se také zjevil jen tak z ničeho nic, ale postupně porazil všechny, které před něj organizace postavila.
   

„Ty jeden idiote, v jakém filmu si kurva myslíš, že žiješ?“ přitvrdil pak Nafuka, kterého se evidentně dotklo, že ho Wanliss zmiňuje jako možného soupeře. „Uvědomuješ si vůbec, co bych s tebou v té kleci udělal? Budeš mě prosit, abych na tebe nebyl zlý a nedával ti tak za uši. To je slib.“

„Ale, ale… Vypadá to, že jsem tady někomu brnknul na nervy. Trpělivost, dostanu se k tobě,“ uzavřel Wanliss. Uvidíme tedy, jak si poradí s Bahníkem a jak se bude případně jeho kariéra vyvíjet dál. Nafuka má nicméně aktuálně na svém kontě 5 výher v řadě s tím, že všechny získal před limitem, takže jde o jeden z největších prospektů, které OKTAGON aktuálně má a který může zajímavě budovat.
  

Co nás čeká dál?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs Apollo

Engizek vs ?

Dulatov vs ? 

Fodor vs Šikič 

Ilbay vs Novák

Jungwirth vs Palaiologos

Samsonidse vs ?

 
7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

? vs Čepo 

Xavier vs Kimball 

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Brož vs Pukač  2

Mazúch vs Taburceanu

Buchinger vs ?

Palasz vs ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Andryszak

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Lewis vs Stolze

Yousaf vs ? 

Carthwright vs ?

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *