A je to venku! Jak vypadají týmy nové reality show OKTAGON Výzvy?

OKTAGON

Vedení organizace OKTAGON MMA v podstatě dlouhé roky mluvilo o možné zahraniční expanzi, ale i skrze pandemii a další komplikace jsme se jí dočkali až minulý rok. Čekání se však rozhodně vyplatilo, protože OKTAGON vstoupil na německý trh ve velkém stylu. Nejprve nabídl dvě skvělé akce ve Frankfurtu, kde pozornost lákal hlavně domácí Christian Eckerlin, a poté zamířil i do Mnichova, na který v červnu naváže Oberhausen. Tím však zahraniční expanze nekončí. Naopak nás čeká další velký krok, kterým je vstup na anglický trh, k čemuž se pojí i nová řada reality show OKTAGON Výzva, která nabídne zajímavá jména.

Co se sakra stalo? Naštvaný Alex Lohoré zase rýpe do OKTAGONu?

Další série OKTAGON Challenge (Výzva) má zajímavé téma Irsko vs Anglie. Organizace OKTAGON MMA dnes oznámila, kteří zápasníci tvoří oba zmíněné týmy. Dostáváme zde mix mladých talentovaných bojovníků, kteří mají zkušenosti hlavně z amatérského MMA, tudíž zde nečekejte žádné ostřílené borce. Nejzkušenějším zápasníkem je zde Hascen Neri Gelezi, který v profi MMA nasbíral bilanci 4-1.  

Tým Anglie

George Staines: 0-0 profi MMA, 16-1 amatéři – poslední zápas 15.2. 2023 na IMMAF, první porážka v amatérském MMA

Jake McHug: 0-0 profi MMA, 5-0 amatéři – poslední zápas 10.9. 2022 vítězství na body 

Hascen Neri Gelezi: 4-1 profi MMA – poslední zápas 31.7. 2021 vítězství ve čtvrtém kole na TKO a zisk titulu Olympus Fight Series 1

Beau Gavin: 0-1 profi MMA – poslední zápas 7.4.2018 porážka v prvním kole via gilotina

Tým Irsko

Aaron McDonald: 0-0 profi MMA, 8-3 amatéři – poslední zápas 5.3. 2023 výhra na body a zisk titulu Clan Wars

Matthew Elliott: 2-1 profi MMA – poslední zápas 25.6,2022 prohra na body

Armand Herczeg: 0-0 profi MMA, 7-8 amatéři – poslední zápas 27.1. 2023 výhra první kolo via gilotina

Denis Frimpong: 1-1 – poslední zápas 29.4.. 2023 výhra první kolo via banana split

O pozice trenérů se postarají Holohan a Rock

„Irové přicházejí! Paddy Holohan, průkopník a legenda irské MMA scény, se připojuje k pořadu a bude hlavním trenérem týmu Irska v nadcházející MMA reality show OKTAGON Challenge. Paddy je již dlouhou dobu jednou z předních postav irské scény MMA a o své bohaté zkušenosti se podělí se bojovíny Týmu Irko, kteří budou bojovat s Týmem Anglie o pěticiferný kontrakt,“ potvrdil UK OKTAGON profil, že trenérem irského týmu bude Paddy Holohan, což je týmový kolega Conora McGregora. Právě Paddyho známý Ir na začátku své kariéry hodně často zmiňoval a dával mu pozornost.

Holohan v UFC zaznamenal celkem 5 zápasů, ze kterých si odnesl bilanci 3-2. Naposledy zápasil na konci roku 2015, kdy nestačil na šikovného Smolku. Následně Holohan nečekaně ukončil kariéru, protože se musel léčit s vzácným onemocněním krve. I nadále však zůstal součástí MMA scény například skrze svou roli trenéra ve vlastním gymu a nebo podcast Paddy Holohan´s No Shame Podcast. Nyní se navíc stává součástí organizace OKTAGON MMA.

Holohan, který bude mít k ruce trenéra Rocka, kterému úplně nevyšla OKTAGON premiéra, proti sobě bude mít dalšího známého UFC veterána Brada Picketta, který se s UFC rozloučil v březnu 2017 po tvrdé prohře s Verou. Následně však přesedlal na roli trenéra, ve které se mu skvěle daří. Uvidíme však, jak moc se jako trenér prosadí v právě natáčené Výzvě.

Další řada oblíbené show začala hodně zostra

„Máme za sebou jeden z nejnáročnějších dní, což je den před tím, než se začne točit, kdy je toho opravdu hodně. Člověk chce, aby to bylo opravdu velké, protože to nebude sledovat jen Česko, Slovensko, Německo a Anglie, ale zkrátka celý svět skrze DAZN. Chceme, aby to bylo super a aby i ti bojovníci měli wow efekt a snažili se.

Náročný den máme za sebou a myslím si, že většina věcí klapla. Někdy to bylo o třech krocích dopředu a dvou dozadu. Některá rozhodnutí jsme změnili, aby ten výsledek byl ještě lepší, i když to stojí peníze. Musím však říct že je to opravdu super.

Měli jsme setkání s bojovníky a už při té úvodní řeči do sebe borci skočili. Jeden z nich se totiž ptal, co budou pít, jestli je i alkohol  a tak a jeden z bojovníků mu odvětil, že jediné, co bude pít, je jeho krev. Takže se hned začali pošťuchovat a šli do sebe. Chyba, měli jsme mít kameru, ale vypadá to na dobrou sérii,“ prozradil Pavol Neruda, že bylo hodně rušno už před začátkem natáčení.

Výzva a poté také první turnaj

OKTAGON MMA, která vyprodává největší arény v Nemecku, Česku i na Slovensku, poprvé připluje na největší ostrov Evropy. Ve Velké Británii představí strhující adrenalinovou show – OKTAGON 48, turnaj, který 4. 11. otřese AO Arenou v Manchesteru.

Taková událost si zaslouží ty největší MMA hvězdy včetně souboje dvou známých anglických osobností, které by v kleci nikdo nečekal a které nyní prochází náročnými tréninky. Jeden z nejslavnějších britských komiků Paul Smith si to rozdá s hvězdou britských reality show Jakem Quickendenem.

Do klece vletí britská hvězda a šampion dvou MMA organizací s doslova filmovým životním příběhem Shem Rock. Tento supertalent má všech 8️ výher před limitem, 7 v 1. kole a nejrychlejší za 6 vteřin!

Rozpoutá se také finálová bitva dvou nejtalentovanějších mladých bojovníků z unikátní MMA reality TV show – OKTAGON CHALLENGE England vs. Ireland.

A chybět nebudou další známí MMA bojovníci z Velké Británie, ani největší hvězdy organizace OKTAGON MMA. To vše za doprovodu úžasné audiovizuální show, která umocní celý zážitek z turnaje,“ láká totiž OKTAGON na svůj první anglický turnaj, který proběhne na začátku listopadu v Manchesteru.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *