A je to tady! Veselý začíná couvat, takže si Růžička domluvil jiného soupeře?

Růžička
Už příští víkend nás čeká turnaj Clash of the Stars 5, jehož hlavním zápasem je titulová bitva Datel vs Dynamo, která však v podstatě nikoho nezajímá, protože nabízí jen minimum bizaru. Hlavním zápasem je tak pro fanoušky souboj Tadeášů, tedy duel Růžička vs Veselý, u kterého však stále není jasné, zda na něj dojde. Veselý dnes totiž nedorazil na tiskovou konferenci, takže se možná naplňují obavy, o kterých Růžička několikrát mluvil.
Kincl nebo Végh? Karlos Vémola přiznává, která prohra ho mrzí víc

Organizace Clash of the Stars dnes tradičně v Duplexu nabídla poslední před-turnajovou tiskovou konferenci, na které se objevily tváře blížící se akce, ale bohužel nebyly všechny. Na tiskovou konferenci totiž nedorazil Tadeáš Veselý, který by se měl utkat s Tadeášem Růžičkou.

„Já si od začátku myslím, že nenastoupí. Mám to tak dvacet ku osmdesáti. Proto jsme také chtěli najít nějakou náhradu. Doufám však, že dorazí, jinak už v Clash nemá co dělat. Myslím si, že už by tady neměl prostor,“ reagoval Tadeáš Růžička, který bohužel počítá s tím, že na souboj nedojde.

Právě souboj Tadeášů je však největším tahákem akce a nejočekávanějším soubojem i mezi ostatními tvářemi akce. „Chci poděkovat všem, kteří se na tenhle zápas těší. Já si tady přijdu jako černá ovce. Stal jsem se velkým fanouškem Clashe. Vím, že tady mám svou armádu a fanoušky. Chtěl bych, aby to prase dorazilo. Pokud ne, tak bych se chtěl ukázat na jiné akci s někým, kdo za to stojí“
Mawar už má v hlavě i jméno, které hned oznámil, „Zajímavý zápas by byl s Filipem Roubíčkem. Myslím si, že tady jinak nemá pořádného soupeře. On je šampion, já jsem šampion, tak to pojďme ukázat někde, kde je sledovanost. Vím, že on by na zápas dorazil,“ což se skutečně stalo, protože Filip byl přímo na místě, takže výzvu pohotově přijal.

Výhledově by nás tedy mohl čekat souboj Růžička vs Roubíček, který by sliboval hodně velkou sportovní kvalitu a atraktivitu.

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Riad


4 komentáře na “A je to tady! Veselý začíná couvat, takže si Růžička domluvil jiného soupeře?”

  1. Pingback: Tragická smrt po kopu do hlavy v amatérském MMA! | MMA Shorties

  2. Pingback: Ngannou ostrouhá? Lišák Dana White posílá do světa sakra zajímavou výzvu | Shorties

  3. Pingback: Jak moc vážně to Karlos Vémola myslí se svým koncem kariéry? | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *