VIDEO: Je libo Joanna Jedrzejczyk vs Jiří Procházka?

Joanna Jedrzejczyk vs Jiří Procházka

Šampion polo-těžké váhy Jiří Procházka, který stále nemá oficiálně potvrzenou další bitvu, která by měla být s bývalým šampionem Gloverem Teixeiru, nedávno vyrazil do Egypta, kde poznával památky a také čerpal energii do další přípravy. Poté si vyrazil plnit povinnosti pro sponzora XTB, díky čemuž jsme dostali zajímavé video.

“Silnější pes mr*á,” povzdechl si promotér nad OKTAGON turnajem

Investiční firma XTB totiž po svá křídla dokázala dostat hodně zajímavá jména. Nejde totiž jen o Jiřího Procházku, ale také o bývalou polskou šampionku Joannu Jedrzejczyk a nebo dokonce bývalého dvojnásobného šampiona Conora McGregora, jehož spot s hrozivým dabingem vyskakuje hlavně na YouTube a dalších platformách. XTB pak také spolupracuje i s OKTAGONem a samozřejmě dalšími jmény a subjekty.

Právě se zmíněnou bývalou šampionkou Joannou Jiří natáčel nové reklamní spoty, které vypadají hodně zajímavě. Navíc došlo i na menší stínování za zvuku známé melodie z Mortal Kombat, tedy hry, kterou si čas od času dopřeje právě i BJP šampion. “Vítej v Polsku šampione Procházko. Dnes jsem měla to potěšení natáčet s Jiřím pro našeho partnera, se kterým jdeme bomby,” vzkázala Joanna na svých sociálních sítích.
 

Duel Blachowicz vs Ankalaev jako možná indicie?

Zahraniční zdroje informovaly o tom, že se aktuálně pracuje na souboji Jan Blachowicz vs Magomed Anlalaev, který by se měl odehrát právě na zmíněném prosincovém turnaji UFC 282. Samozřejmě by šlo o střet divizní dvojky s divizní trojkou, takže vítěz by s největší pravděpodobností dostal titulovou šanci. A proč je to možná dobrá zpráva pro Procházku?

UFC samozřejmě nehraje do karet, když má titulový zápas problémy skrze zranění a nebo jiné komplikace. Často se tedy vybere možný náhradník, jako tomu bylo u souboje Blachowicz vs Teixeira, kde takovou roli zastával právě Jiří. Druhou variantou je to, že na kartu umístíte zápas ze stejné váhové kategorie, aby případně jeden z dvojice mohl zaskočit.

Souboj Blachowicz vs Ankalaev by tak samozřejmě skvěle seděl k titulové bitvě Procházka vs Teixeira, protože kdyby se něco náhodou stalo, tak by pravděpodobně Janek zaskočil a pro Magomeda by se ideálně našel náhradní soupeř.
Zatím je to samozřejmě jen teorie a chytání se stébla trávy, ale prosinec se pomalu blíží, takže by už brzy mělo být jasné, jak to tedy s turnajem UFC 282 bude a jestli Jiřího uvidíme zpět v akci ještě letos a nebo spíše příští rok.

Souboj Blachowicz vs Ankalaev však sám o sobě slibuje skvělou podívanou, protože jde o střet elitních bojovníků, kteří si brousí zuby na titul. Navíc si už na sociálních sítích vyměnili několik vzkazů, což celému souboji přidává další náboj.

“Kývl jsem na zápas s majitelem Legendární polské síly Janem Blachowiczem. New York a nebo Vegas? Je mi to vlastně jedno. Pokud budu muset porazit všechny z TOP 15, tak to prostě udělám. Pokud chceš být nejlepší, tak musíš porazit všechny a nevybírat si soupeře. Janek své poslední dva zápasy prohrál. Titulovou šanci je třeba si zasloužit, nejde spoléhat na to, že jí jen tak dostaneš. Dana White přede mnou Janka nemůže uchránit. Nenechte ho přede mnou utéct, protože já ho plánuji ukončit.
Janek se ohání tím, jak byl první Polský šampion a podobně, ale 38 milionů obyvatel Polska z něj ještě nedělá hvězdu. Však hned několikrát říkal, že nebude utíkat před soupeřem. UFC chce náš zápas a já už jsem ho odsouhlasil. Teď je to na něm. Z mých posledních 9 zápasů mám bilanci 9-0. On je z posledních 2 zápasů 1-1. Jednoduchá matematika. Janek si stěžuje na mou angličtinu. Možná mi to překladač trochu popletl, ale po zápase mě jistě bude respektovat. Já ho respektuji už teď,” rozjel se Magomed Ankalaev před časem na Twitteru.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *