Bitva šampionů? Gábor Boráros už zná svého dalšího soupeře

Gábor Boráros

Součástí turnaje OKTAGON 38 byl i boxerský souboj Mikulášek vs Boráros, který nakonec bohužel nedoručil tak atraktivní podívanou, jak se asi původně čekalo. Souboj totiž poznamenal hlavně jeden tvrdý faul, po kterém bylo otázkou, zda zvládne Boráros pokračovat. Ve chvíli, kdy rozhodčí oba borce trhal, totiž Mikulášek vyslal tvrdý úder, který vítězem první řady reality show OKTAGON Výzva evidentně hodně otřásl. Boráros se však dokázal vzpamatovat a duel dobojovat, ale na výhru to samozřejmě nestačilo. Gábor však bude mít šanci zanedlouho navázat na svůj FABRIQ MMA úspěch, protože má domluvený další MMA zápas se zajímavým soupeřem.

Tak to se dá pochopit! Už známe důvod, proč Khabib opouští svět MMA

„Gábor “Beast“ Boráros jde konečně po víc jak roce a půl do boje v kleci OKTAGONu pod pravidly MMA! Poté, co suverénně ovládl 1. sérii OKTAGON Výzvy, přišla sláva, výhry a zástupy fanoušků, které Beast doslova elektrizoval. Přišly však i pády a následné prohry, možná i ponaučení. Jedna z nejslavnějších tváří organizace, která proslavila MMA v Čechách i na Slovensku, chce po výhře na FABRIQ MMA a prohře s Mikuláškem v boxu znovu povstat a zažehnout plamen vítězství v klasickém MMA doma v OKTAGONu.

Rakouský bojovník ´Lee´ Topuz po 5kolové bitvě před vyprodanou frankfurtskou Festhalle porazil Shaabana a byl korunován 1. šampionem německé OKTAGON Výzvy. Mnoho bojovníků si na něj nyní brousí zuby, zatímco Topuz je kdykoli připraven všem dokázat, proč se stal vítězem právě on. Po prohraném zápase s Lewisem na OKTAGONu 35, který vzal narychlo bez přípravy za zraněného Borárose, se jde v Liberci „zahojit“ právě na slovenské bestii,“ informovala organizace OKTAGON MMA o souboji Boráros vs Topuz, tedy o souboji prvního a posledního šampiona reality show OKTAGON Výzva,

„Prý semnou teďka nechce jít. Asi moc práce s tím, že je kunda. Sorry za ten výraz! Ale člověk, co mě pomlouvá a pak dělá jaký je férový člověk, ať jde do piče a radši zápasí,“ komentoval Vašek Mikulášek nedávno příspěvek na profilu organizace OKTAGON MMA, který oznamoval, že Gábora uvidíme na turnaji OKTAGON 41 v Liberci. Baba Jaga totiž měla evidentně zájem o MMA odvetu, ale na tu si ještě přeci jen budeme muset nějakou dobu počkat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *