Nešťastný streamer, který v Thajsku natočil Vémolu, vysvětluje situaci a reaguje na kauzu

Vémola DEV1

Sociálními sítěmi se nedávno začalo šířit video z živého přenosu slovenského streamera, který si říká DEV1. V pozadí streamu, který vzniklo v Thajsku, totiž prochází Karlos Vémola, před kterým jde neznámá slečna, což samozřejmě vyvolalo velké haló. Sám Terminátor sice popřel, že by ženu znal, protože prý šlo o náhodnou kolemjdoucí, ale veřejným prostorem se začali šířit další teorie, na které nyní přímo tvůrce videa reagoval.

Tak zase pomalu! Chimaev vzpomíná na společný trénink a uráží Procházku! BJP reaguje

„V  první řadě mi vůbec přijde šílené, že musím podobné vyjádření natáčet, ale zdravím vás. Dělám to z důvodu, že se ke mně dostávají různé konspirace, že jsem to udělal cíleně a podobně. Pro ty, kteří nevědí, co se stalo. Byl jsem v restauraci a za mnou se mihl někdo, kdo je na CZ/SK scéně známý a je z toho velké haló. Média asi mají okurkovou sezónu a nevědí, co dělat.

V každém případě bych rád řekl, že to, co teď dělám, je živý stream na platformě Twitch. Dělám teď subaton cestu kolem světa, která jede živě 24/7. Rád bych tedy vyvrátil teorie, že to bylo jakkoliv plánované. Když si dáte trochu práce, tak zjistíte, že jedu živě už několik dní. Dá se snadno dohledat, co jsem dělal před daným momentem. Těžko jsem to mohl udělat cíleně. Tuhle cestu do Thajska už mám naplánovanou od roku 2022. Myslím, že tohle jsme snadno a rychle vysvětlili,“ vysvětlil streamer DEV1, který je z celé situace evidentně nešťastný.

Média ho totiž samozřejmě žádají o vyjádření a navíc se kolem celé věci rojí i různé konspirace. Některé zdroje totiž uvádějí, že žena by měla být Češka, která pracuje v jednom z brněnských barů.

Slovenský tvůrce však jasně vysvětlil, že z jeho strany šlo opravdu o náhodu a akcentoval, že jeho cílem je nyní objet svět a svou cestu zmapovat formou živého vysílání, které je přístupné 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

 

 

Vémola  jakoukoliv kontroverzi na svém IG profilu popírá, „Tak mě tady po náročných trénincích doktoři vždy dávají dohromady, aby se to tělo nerozsypalo. Trénujeme tady třikrát denně a makáme od rána do večera. Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, že kolem mě na chodníku prošla nějaká paní. Všichni ze mě zase dělají nějakého sexuálního predátora, že sem asi jezdím užívat si a ne trénovat. To asi může říct jen člověk, který tady nikdy nebyl.

Mezi trojfázovým tréninkem, který tady každý den mám, jsem rád, že stihnu tak akorát doktora a mezi tréninky se vyspat. Na žádné užívání není čas. Nehledě na to, že se moc těším na to, až se vrátím do Čech za svou ženou a dětmi. To je jediné, co mě zajímá – trénovat, dřít, makat a pak přijet do Liberce a O2 arény a zvítězit. To, čím Čechy žijí, nějakým bláznivým videem, úplně vypouštím a soustředím se na svojí práci, kterou tady musím udělat a poté odvést v Liberci.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *