Pauza? Michal Kotalík potvrzuje nucené přerušení své kariéry

Kotalík

Na nedávné OKTAGON akci v Bratislavě jsme měli dostat odvetu Kotalík vs Magnor 2, která slibovala zajímavou podívanou. První souboj byl totiž hodně nahoru dolů s tím, že se nakonec z výhry radoval Magnor. Na druhý vzájemný souboj však nakonec nedošlo, protože měl Michal Kotalík obrovské problémy s váhou, což nyní vyústilo v přerušení kariéry.

Terminátor Karlos Vémola si rozhodně stojí za svým slovem

Michal totiž do přípravy investoval doslova všechny své peníze, takže na další tréninkový kemp nemá prostředky. Plánuje si tedy nyní najít práci, což se samozřejmě bohužel neslučuje s pravidelnými tréninky a zápasením. Zatím tedy neuvažuje o konci kariéry, ale o jejím přerušení, „O konci úplně ne, ale zkrátka jsem se rozhodl ji na chvíli přerušit. Bohužel není zbytí. Nedávno jsem se měl představit v Košicích na East Pro Fight, ale s trenérem jsme se rozhodli, že do toho už nepůjdeme. Omlouvám se vedení organizace, ale už jsem neměl z čeho přípravu zafinancovat. Navíc šlo o catchweight 86 kil a Matyas Viszlay s ním odmítl hýbat směrem výš. Musel bych tak za dva týdny shodit 20 kilo, upřímně říkám, že bych to nedal. Pikantní je, že sám Viszlay nakonec převážil o skoro tři kila a soupeř s ním odmítl nastoupit, takže se jeho zápas celý zrušil. Je to škoda. Ale já už každopádně vím, že do střední váhy hubnout nikdy nebudu,“ potvrdil Kotalík pro Kaocko.cz, že si dá na nějakou dobu pauzu.

„…Už nemám na to, abych zafinancoval další přípravu. Musím si nejdřív najít práci a poplatit všechno, co jsem si půjčil na tu poslední. Což samozřejmě znamená, že nebudu mít čas na běžnou přípravu, ale nedá se nic dělat. Musím se z toho vyhrabat. Vydělat si takové peníze, abych si další přípravu už mohl zaplatit sám. Pokud tedy nějaká příprava ještě někdy bude. Doufám, že jo, ale nebude to hned. Jinou cestu teď nevidím. Jsem se vším pozadu a musím se k tomu postavit čelem.“
     

Co nás v OKTAGONu čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth  – Tipsport Gamechanger

Grabinski vs Michalidis – Tipsport Gamechanger

Siwiec vs Hathaway – Tipsport Gamechanger rezervní duel

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs ?

Pirát vs Bryczek

Mikulášek vs Magnor
    

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Jungwirth vs ?

? Vémola vs Poppeck ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?


1 komentář na “Pauza? Michal Kotalík potvrzuje nucené přerušení své kariéry”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *