36 hodin pekla?! Vémola prozradil, kolik mu zbývá shodit

Karlos Vémola
V souvislosti s turnajem OKTAGON UDG a hlavním zápasem Vémola vs Marpo se samozřejmě hodně řeší váha. Před posledním zápasem, který měl s Milanem Ďatelinkou, totiž Terminátor jen těsně limit pro titulový zápas v rámci střední váhy nesplnil a o titul šampiona tak přišel. I nyní si nechával hodně kilogramů na poslední chvíli, ale zároveň ujišťoval, že dvakrát do stejné řeky nevkročí. Jak na tom tedy Karlos byl 36 hodin před oficiálním vážení?
Lví Srdce Smith přiznal, proč nechce bojovat s Procházkou

“Desátá hodina odbila. Máme asi 36 hodin do vážení, takže jsme právě zastavili veškerou vodu a veškeré jídlo. Čeká nás 36 hodin pekla. Už však moc nechybí. Vychází to zhruba čtvrt kilogramu na hodinu. Těžko na cvičišti a lehko na bojišti. Vidíme se v pátek na váze a v sobotu v O2 Aréně vítězství,” vzkázal Karlos Vémola skrze OKTAGON MMA sociální sítě.

Pokud Karlos zmiňuje 36 hodin a čtvrt kilogram za hodinu, tak se snadno dostaneme k tomu, že Terminátorovi včera v deset hodin večer zbývalo shodit cca 9 kilogramů. Pro běžného smrtelníka se zdá nemožné takovou porci shodit za den a půl, ale Vémola má v podobných kouscích praxi. Navíc je třeba brát v potaz i to, že si možná zkouší hrát se soupeřem, takže záměrně udává vyšší váhu, než jaká je skutečnost. To nicméně uvidíme zítra na váze, která tradičně začíná v 9:00.
 

Je však jasné, že Vémola rozhodně nic nepodceňuje a že má naopak za sebou obrovsky náročnou přípravu, kterou nyní bude chtít zúročit, “Strašná. Obrovsky tvrdá. Tolik bití, co jsem si odnesl z tréninků, už jsem nedostal ani nepamatuju. Člověk furt zkouší nové věci, zažívá nové sparingy. MMA si dokážu opravdu ohlídat, odkontrolovat. Ale tady, než jsme odzkoušeli, co jsem potřeboval, jsem byl opravdu hrozně zbitej. Nemohl jsem se kolikrát ani najíst. Měl jsem rozkousaný jazyk, rozbitou tvář, rozbitý uši. Takhle zbitej jsem už dlouhý roky nebyl. A to spárujeme opravdu tvrdě,” vylíčil například Vémola pro iSport.cz.

Turnaj OKTAGON UDG bude možné sledovat přímo na místě a nebo skrze PPV organizace. Prostřednictvím Tipsport TV uvidíme jen Prelims, jako tomu bylo i u turnaje OKTAGON 32.


2 komentáře na “36 hodin pekla?! Vémola prozradil, kolik mu zbývá shodit”

  1. Pingback: Komu věří fanoušci v duelu Vémola vs Marpo? | MMA Shorties

  2. Pingback: Turnaj OKTAGON UDG bohužel přišel o skvělý zápas | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *